Rezultate te kerkimit per termin: +Canada

Total: 166
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.436Z

Gisele Bundchen ne kopertinen e Elle Canada

Pamja e saj e mrekullueshme e ka ndihmuar që ajo të jetë një ndër supermodelet më të mira në botë.  Modelja braziliane dëshiron të  jetë aktive dhe ta mbajë trupin e saj në formën më të mirë të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.437Z

Bukuria shkodrane mes 20 më të bukurave

 20 bukuroshet kanadeze, përfshirë edhe shqiptaren nga Shkodra, Zerina Derveni, po përgatiten për konkursin “Miss Universe Canada 2014”, për të përfaqësuar Kanadanë në sfilatën ndërkombëtare e cila do të zhvillohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.080Z

Kanada manifestime masive per legalizimin e marijuanes

0 Mijera persona mbushen rruget e qyteteve te medha te Kanadase ne mbeshtetje te legalizimit te marjuane

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.484Z

Ja pse: Kina nuk lejon kanadezen të garojë në Miss World

Një konkurrente e Miss World nga Kanadaja thotë se nuk është lejuar të shkojë në Kinë për të marrë pjesë në konkurs. Anastasia Lin, 25 vjeç, me origjinë nga Kina, thotë se nuk mori ftesë për konkursin, çka nënkuptonte se ajo nuk mund të aplikonte për vizë. Por ajo tentoi të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.919Z

Beteja e frikshme e titanëve të detit: Balenat vrasëse po masakrojnë peshkaqenët

Ata janë dy prej grabitqarëve më të frikshëm dhe më të mëdhenj. Për vite me radhë, shkencëtarët besonin se balenat vrasëse dhe peshkaqenët e mëdhenj të bardhë janë të paprekshëm në majë të zinxhirit ushqimor. Por tashmë këta titanë kanë nisur një betejë të frikshme mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.325Z

Del nga pista gjate uljes avioni i 8220Air Canada8221

0 brbr brbr25 pasagjere te nje avioni te kompanise Air Canada u plagosen pas nje uljeje problematike ne aeroportin e Halifaksit ne lindje te venditbrbr brbrGjate uljes avioni Airbus A320 doli nga pistabrbr brbrNe bord ndodheshin 132 persona qe fluturonin nga Toronto drejt Halifaksitbrbr brbrAutorit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:17.065Z

Vallja e Tropojes ne NBA

brbrPer te gjithe shqiptaret keto jane momente te paharrueshme Vallja e Tropojes eshte kercyer ne fushen e NBA gjate nje ndeshjeje basketbolli ne Toronto te Kanadase Ne 103-vjetorin e Pavaresise se Shqiperise nje grup valltaresh te vegjel nen drejtimin e kercimtares se njohur Liljana Cingu kane emo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama