Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Meta: total 445 / total_found 445 / time 0.000 / keyword[0] cane / docs[0] 445 / hits[0] 1228 /
INTERVISTA / Rrëfimi shokues i Ziso Kristopullit: Çfarë ndodhi me mua dhe Remzi Hoxhën në Vain të Lezhës
  • 2016-12-02

INTERVISTA / Rrëfimi shokues i Ziso Kristopullit: Çfarë ndodhi me mua dhe Remzi Hoxhën në Vain të Lezhës

-Zoti Ziso, jeni një personazh që vazhdimisht përmendeni në çështjen e Remzi Hoxhës, të zhdukur 20 vjet më parë. Si jeni përfshirë? Duhet të jem i qartë që në fillim dhe të përgënjeshtroj zërat për gjoja njohjen time me Remzi Hoxhën. Unë nuk e kam njohur Remziun. Nuk jam t

No Pic available
  • 2016-10-27

Sekuestrohen 24 kg kanabis në Bunavi, arrestohen 2 persona

Një sasi prej 24 kilogramë kanabis sativa, një automatik dhe 62 fishekë u sekuestrua në Vlorë, ndërsa u arrestuan edhe dy persona. Policia sqaron se Alfred Vaja, 54 vjeç dhe Ervin Cane, 36 vjeç të cilët drejtonin një “Fuoristradë” nuk iu bindën urdhërit për tu ndaluar.

Transportonin kanabis me makine dy persona ne Vlore kapen dhe me arme
  • 2016-10-27

Transportonin kanabis me makine dy persona ne Vlore kapen dhe me arme

Vlore 27 tetor 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Vlores ka bllokuar nje makine me te cilen transportohej lende narkotike dhe arme duke vene ne pranga dy personabr br Te arrestuarit jane Alfred Vaja 54 vjec banues ne Vlore dhe Ervin Cane 36 vjec banues ne fshatin Armen Vlorebr br Ne baze te

Vlorë, kapet drogë e armë; 2 në pranga
  • 2016-10-27

Vlorë, kapet drogë e armë; 2 në pranga

Policia e Vlorës, në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative, në zonën e Bunavisë, kanë konstatuar një automjet tip “Fuoristradë” me targë AA 937 IX, drejtuar nga shtetasit  Alfred Vaja, 54 vjeç dhe  Ervin Cane, 36 vjeç, banues në fshatin Armen, Vlorë, të

Transportonin kanabis me makine dy persona ne Vlore kapen dhe me arme VIDEO
  • 2016-10-27

Transportonin kanabis me makine dy persona ne Vlore kapen dhe me arme VIDEO

Vlore 27 tetor 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Vlores ka bllokuar nje makine me te cilen transportohej lende narkotike dhe arme duke vene ne pranga dy personabr br Te arrestuarit jane Alfred Vaja 54 vjec banues ne Vlore dhe Ervin Cane 36 vjec banues ne fshatin Armen Vlorebr br Ne baze te

No Pic available
  • 2016-08-29

De Biasi shpall listën, konfirmon largimin e Canës

Traineri i kombëtares shqiptare të futbollit De Biazi zbuloi në një konferencë  listën e emrave të tij në dispozicion për ndeshjen miqesore të Marokut dhe zyrtares së parë me Maqedoninë me 5 shtator në Loro Borici. Tekniku italian tha se lista e skuadrës do të jetë e njëjtë, me

No Pic available
  • 2016-08-29

De Biasi shpall listën: Nuk ka asnjë eksod

Trajneri i kombëtares hap zyrtarisht edhe rrugëtimin zyrtar eleminator për Botërorin e Rusisë. De Biazi shpalli sot listën e lojtarëve për miqësoren e 31 gushtit me Marokun dhe zyrtaren e 5 shtatorit me Maqedoninë. Kthehen Gjimshiti e Hyka, por edhe Manaj.  Listës i shtohet edhe portieri