Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Meta: total 445 / total_found 445 / time 0.000 / keyword[0] cane / docs[0] 445 / hits[0] 1228 /
Videoskandali djali i Agron Canes eshtja ne Strasburg Po fshihet e verteta
  • 2014-09-11

Videoskandali djali i Agron Canes eshtja ne Strasburg Po fshihet e verteta

e Enjte 11 Shtator 20140907 am p classwp-caption-text Agron Cane ne gjykateSSSAbrASSeshtjen e babait do e cojme deri ne Strasburg Ne nuk u besojme akuzave qe jane ngritur per te do gje eshte manipulim Kehstu thote ne nje reagim per 8220Panorama8221 djali i Agron Canes SSSAbr

No Pic available
  • 2014-09-11

Videoskandali, djali i Agron Canes: Çështja në Strasburg. Po fshihet e vërteta

TIRANE- “Çështjen e babait do e çojmë deri në Strasburg. Ne nuk u besojmë akuzave që janë ngritur për të. Çdo gjë është manipulim”. Kështu thotë në një reagim për të përditshmen

Kërkoi seks për një vend pune, Apeli lë në burg Agron Canen
  • 2014-09-09

Kërkoi seks për një vend pune, Apeli lë në burg Agron Canen

Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” deri në përfundim të procesit gjyqësor për Agron Canen. Pas vendimit të Gjykatës së Sarandës, e cila la Canen në burg, Gjykata e Apelit n&eu

No Pic available
  • 2014-09-08

Video-skandali seksual i Sarandës, ‘apeli’ lë në burg Agron Canen

GJIROKASTER- Gjykata e Apelit në Gjirokaster ka lënë në fuqi vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë të Sarandës për ish-aktivistin e Partisë Socialiste, Agron Cane. Gjykata e Apelit në Gjirokastër ka vendosur masën

Pas videoskandalit sekretari i deputetit ne spital
  • 2014-09-05

Pas videoskandalit sekretari i deputetit ne spital

e Premte 5 Shtator 20141126 am p classwp-caption-text AGRON CANEbrbrSARANDE 8211 Prej mbremjes te s merkures Agron Cane autori i skandalit ne Sarande ka shfaqur probleme shendetesore Ai ka pasur probleme me zemren tension te larte dhe shenja depresive Pas gati 3 javesh 62-vjeca

No Pic available
  • 2014-09-04

Autori i skandalit seksual, probleme me shëndetin, nga paraburgimi në spital

Sarandë-Autori i skandalit në Sarandë, ka shfaqur probleme shëndetësore. Që prej ditës së mërkurë Agron Cane ka pasur probleme me zemrën, tension të lartë dhe shenja depresive. Cane ndodhet në paraburgim, por është dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Sarandës, dhe ndo

No Pic available
  • 2014-09-04

Skandali seksual, Agron Cane nga paraburgimi transferohet në spital

Sarandë-Autori i skandalit në Sarandë, ka shfaqur probleme shëndetësore. Që prej ditës së mërkurë Agron Cane ka pasur probleme me zemrën, tension të lartë dhe shenja depresive. Cane ndodhet në paraburgim, por është dërguar menjëherë në urgjencën e spitalit të Sarandës, dhe ndo