Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Total: 446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.492Z

Kokedhima Cane nuk ishte sekretari im veprim i ulet

e Diele 17 Gusht 20141604 pm brbrDeputeti i Partise Socialiste Koco Kokedhima ka reaguar dje pas video-skandalit te publikuar ne News24 ku sekretari i tij ne Sarande Agron Cane i kerkoi nenes se nje vajze 14-vjecare favore seksuale me te mituren ne kembim te ne vendi punebrbrDe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.388Z

Kërkoi seks me 14-vjeçaren, Agron Cane dënohet me 2 vjet burg

Agron Cane Gjykata e Sarandës ka dënuar me dy vite burg Agron Canen. Ky i fundit u shpall fajtor, pasi kërkoi favore seksuale nga një 14-vjeçare. Skandali me ish-sekretarin e Koço Kokëdhimës u denoncua pak muaj më parë. Ai kërkoi që të bënte seks me vajzën e mitur të një gruaje,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Cane, nga ngacmimi i zborristesnë ’89 tek minorenia në 2014

Të tjera rreth shkrimit Prokuroria: Agron Cane rrezikon deri 11 vjet burg Vëllai i E.G: Dyshoj për videon, Cane kushëri i afërt Skandali,denoncuesja:Cane e pa vajzën vetëm 2 min Avokati i Canes: Arrestimi i paligjshëm, video e montuar ANALIZA - Midis Meros dhe Koços Reportazhi që akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.179Z

Skandali seksual, Agron Cane përfundon në spital për probleme me zemrën

Nuk mbarojnë telashet për autorin e skandalit seksual në Sarandë. Agron Cane ka thuajse dy ditë që ka probleme me zemrën, tensionin e lartë dhe ka shfaqur shenja depresioni. Ish-sekretari i deputetit socialist në Sarandë, Koço Kokëdhima, ndodhej në qelitë e paraburgimit të qytetit bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Cane, nga ngacmimi i zboristesnë ’89 tek minorenia në 2014

Të tjera rreth shkrimit Prokuroria: Agron Cane rrezikon deri 11 vjet burg Vëllai i E.G: Dyshoj për videon, Cane kushëri i afërt Skandali,denoncuesja:Cane e pa vajzën vetëm 2 min Avokati i Canes: Arrestimi i paligjshëm, video e montuar ANALIZA - Midis Meros dhe Koços Reportazhi që akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.441Z

Koço Kokëdhima: Dënoj ngjarjen. Cane, jo sekretari im, atë ma rekomanduan

Deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima, distancohet nga ngjarja e të ashtuquajturit sekretar të zyrës së tij elektorale në Sarandë. Nëpërmjet një reagimi zyrtar, Kokëdhima shprehet se Agron Cane ka qenë aktivist i angazhuar për disa muaj, por jo sekretar për zyrën e punësimit. Veprimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.855Z

Agron Cane fyen dhe ofendon në sallën e gjyqit gruan që e denoncoi

Në Gjykatën e Sarandës është zhvilluar të enjten një seancë për sigurimin e provës. Sipas procedurave ligjore, sigurimi i provës bëhet kur kallëzuesi mund të kërcënohet, mund të largohet nga vendi apo mund të ndryshojë dëshminë. Seanca ka zgjatur plot dy orë e gjysmë dhe El

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama