Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Total: 446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:55.179Z

Skandali seksual, Agron Cane përfundon në spital për probleme me zemrën

Nuk mbarojnë telashet për autorin e skandalit seksual në Sarandë. Agron Cane ka thuajse dy ditë që ka probleme me zemrën, tensionin e lartë dhe ka shfaqur shenja depresioni. Ish-sekretari i deputetit socialist në Sarandë, Koço Kokëdhima, ndodhej në qelitë e paraburgimit të qytetit bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Cane, nga ngacmimi i zboristesnë ’89 tek minorenia në 2014

Të tjera rreth shkrimit Prokuroria: Agron Cane rrezikon deri 11 vjet burg Vëllai i E.G: Dyshoj për videon, Cane kushëri i afërt Skandali,denoncuesja:Cane e pa vajzën vetëm 2 min Avokati i Canes: Arrestimi i paligjshëm, video e montuar ANALIZA - Midis Meros dhe Koços Reportazhi që akuz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.441Z

Koço Kokëdhima: Dënoj ngjarjen. Cane, jo sekretari im, atë ma rekomanduan

Deputeti i PS-së, Koço Kokëdhima, distancohet nga ngjarja e të ashtuquajturit sekretar të zyrës së tij elektorale në Sarandë. Nëpërmjet një reagimi zyrtar, Kokëdhima shprehet se Agron Cane ka qenë aktivist i angazhuar për disa muaj, por jo sekretar për zyrën e punësimit. Veprimi i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.855Z

Agron Cane fyen dhe ofendon në sallën e gjyqit gruan që e denoncoi

Në Gjykatën e Sarandës është zhvilluar të enjten një seancë për sigurimin e provës. Sipas procedurave ligjore, sigurimi i provës bëhet kur kallëzuesi mund të kërcënohet, mund të largohet nga vendi apo mund të ndryshojë dëshminë. Seanca ka zgjatur plot dy orë e gjysmë dhe El

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.381Z

Kokëdhima: Cane nuk ishte sekretari im, por aktivist në zyrën e Sarandës

Sarandë - Deputeti Koço Kokëdhima , nëpërmjet zyrës ë tij në Sarandë, ka sqaruar se Agron Cane, personi i arrestuar sot për ngacmim seksual në zyrën e tij të deputetit, nuk ka qënë asnjëhërë sekretar për punësimet dhe as mëkëmbës i tij në këtë qytet. Ai ka qënë një aktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.733Z

Skandali, Agron Cane dhe E.Gsot përballen për provat e reja

Të tjera rreth shkrimit Psikologia:Vajza e mitur e tronditur Veliaj: Fëmijët janë në mbrojtjen tonë Editorial,Viktima e vërtetë e skandalit Skandali i Sarandës, Bregu letër KLD e Tahirit për zbatimin e K. Penal Ngacmimi seksual në Sarandë arrest me burg për Agron Canen Pronari i h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.603Z

Agron Cane edhe poet, edhe dëshmor- Sipas Ylli Dylgjeri

(PAMFLET) -përtej paragjykimeve për A. CANEN... Jane thënë e shkruar shumë këto ditë rreth figurës së Sekretarit Cane, në Sarandë. Gjithkush e sheh nga këndi i tij moral e shoqëror. Edhe unë do e vështroj nga këndi im. A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama