Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Meta: total 445 / total_found 445 / time 0.000 / keyword[0] cane / docs[0] 445 / hits[0] 1228 /
Pranga punonjesit te policise ne Kakavije fuste cigare kontrabande
  • 2015-07-01

Pranga punonjesit te policise ne Kakavije fuste cigare kontrabande

Gjirokaster 30 qershor 2015 NOAal- Nje ndihmes kontrollor i policise kufitare ne Kakavije eshte vene ne prangat e Sherbimit per eshtjet e Brendshme dhe Ankesat ne varesi te Ministrise se Brendshme i akuzuar per kontrabandebr br I arrestuari eshte punonjesi i policise kufitare te Kakavije inspektor

Kontrabandonte cigare, në pranga ndihmës kontrollori i policisë në Kakavijë
  • 2015-06-30

Kontrabandonte cigare, në pranga ndihmës kontrollori i policisë në Kakavijë

Një ndihmëskontrollor i Policisë kufitare në Kakavijë është vënë në pranga ditën e sotme. "Në kuadër të luftës kundër kontrabandës dhe korrupsionit, sot në mesditë, strukturat e Drejtorisë së Përgjithshme të Shërbimit për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, në Ministrinë

No Pic available
  • 2015-06-22

Koalicioni i majtë kryeson në numërimet e para. Ja rezultatet paraprake të zgjedhjeve

Me nisjen paraprake të numërimit të votave në disa bashki të vendit, duket qartë se koalicioni i majtë i ASHE-së është kryeson ndjeshëm në disa bashki të vendit. Në Tiranë Veliaj deri tani është ndjeshëm përpara rivalit Kosova të paktën deri në orën 03:00 të mëngjesit. Në F

ASHE merr 11 bashkitë e para. Përmeti blu. Në Shkodër numërimi pjesërisht
  • 2015-06-22

ASHE merr 11 bashkitë e para. Përmeti blu. Në Shkodër numërimi pjesërisht

Vijon numërimi i kutive të votimit pothuajse në 61 njësitë vendore. Deri më tani janë zgjedhur 14 kryebashkiakët e rinj. ASHE  ka fituar me kandidatet e saj ne në Has, Skrapar, Delvine, Pustec, Kolonje, Puke, Konispol,  Belsh, Mirdite, Himare dhe Libohove. Ndersa ne  Permet, Tropoje dhe

Lezhe procedim penal per kryekomunarin e Shenkollit dhe dy zyrtare te tjere
  • 2015-04-10

Lezhe procedim penal per kryekomunarin e Shenkollit dhe dy zyrtare te tjere

Lezhe 9 prill 2015 NOAal- Nen akuzen e shperdorimit te detyres Prokuroria e Lezhes ka nisur procedimin penal per kreun e komunes Shenkoll dhe dy zyrtare te tjerebr br Burime zyrtare nga policia thane per Noaal se procedimi ka nisur per kryekomunarin Fran Frrokaj 48 vjec pergjegjesen e Urbanistikes

Jetë në muze
  • 2015-02-04

Jetë në muze

Histori shqiptare të mbetura në muzetë e botës/ Ata që ikën në kërkim të një jetë më të mirë, vijnë përmes fotove dhe historive që kanë treguar Në vitin 1956 ndërsa regjimi komunist kishte nisur të konsolidonte filozofinë e tij, fotoja e dy femrave shqiptare të veshura pan