Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Meta: total 445 / total_found 445 / time 0.000 / keyword[0] cane / docs[0] 445 / hits[0] 1228 /
Perfundojne hetimet per ish-drejtoret e ALUIZNI-t ne Vlore e Sarande dosja ne gjykate
  • 2015-01-14

Perfundojne hetimet per ish-drejtoret e ALUIZNI-t ne Vlore e Sarande dosja ne gjykate

Sarande 14 janar 2015 NOAal - Prokuroria e Sarandes ka perfunduar hetimet dhe ka derguar per gjykim kerkesen per disa ish-drejtues te ALUIZNI-t ne kete qytet si edhe per ish-drejtorin rajonal te ALUIZNI-t Vlore te cilet akuzohen per vepren penale te shperdorimit te detyresbr br Burime nga Prokuror

Legalizimet gati lejet per 778 familje ne Vlore
  • 2015-01-08

Legalizimet gati lejet per 778 familje ne Vlore

e Merkure 7 Janar 20151459 pm ALUIZNI Qytetaret 6 muaj afat per te paguar faturenbrbrAgjencia e Legalizimeve ka publikuar dje emrat e 778 qytetareve qe kane gati faturen qe duhet te paguajne per truallin Perfituesit i takojne qarkut te Vlores Ata duhet te paraqiten prane zyres s

Kukes Ngrijne tubacionet probleme ne furnizimin me uje
  • 2015-01-03

Kukes Ngrijne tubacionet probleme ne furnizimin me uje

brbrRritja e temperaturave ka sjelle edhe permiresime ne gjendjen e rrugeve ne veri te vendit E grithe Rruga e Kombit ka qene e qarkullueshme pa zinxhire nderkohe akse te tjera rrugore vijojne te jene te qarkullueshme me zinxhire Sipas Shefit te Policise Rrugore Gezim Cane probleme hasen vetem ne rr

Skandali dy vjet burg Agron Canes
  • 2014-12-12

Skandali dy vjet burg Agron Canes

e Enjte 11 Dhjetor 20141419 pm p classwp-caption-textAgron Cane ne momentin e hyrjes ne Gjykaten e SarandesbrbrGjykata e Sarandes shpalli dje fajtor dhe denoi me dy vjet burg Agron Canen ish-sekretar i deputetit te PS-se Koco Kokedhima Pretenca kerkoi denimin e Canes me tre vjet

Kërkoi seks me 14-vjeçaren, Agron Cane dënohet me 2 vjet burg
  • 2014-12-10

Kërkoi seks me 14-vjeçaren, Agron Cane dënohet me 2 vjet burg

Agron Cane Gjykata e Sarandës ka dënuar me dy vite burg Agron Canen. Ky i fundit u shpall fajtor, pasi kërkoi favore seksuale nga një 14-vjeçare. Skandali me ish-sekretarin e Koço Kokëdhimës u denoncua pak muaj më parë. Ai kërkoi që të bënte seks me vajzën e mitur të një gruaje,

Dënohet ish-sekretari i Kokëdhimës për ngacmim seksual
  • 2014-12-10

Dënohet ish-sekretari i Kokëdhimës për ngacmim seksual

Vlorë - Gjykata e Vlorës ka dënuar me dy vite burg Agron Canen, i akuzuar për kërkim të favoreve seksuale në këmbim të një vendi pune. Cane punonte si sekretar i deputetit socialist, Koço Kokëdhima në qytetin e Sarandës, ndërsa përveç se kishte ngacmuar seksualisht një grua në k