Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Total: 446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.656Z

Videoskandali gjykata Burg Canes

e Merkure 20 Gusht 20140939 am p classwp-caption-text AGRON CANE DUKE DALE DJE NGA GJYKATAbrbrVleresohet i ligjshem arrestimi i sekretarit te deputetit socialistbrbrPerballe prokurores dhe gjyqtares qe ishin caktuar per masen e sigurise ndaj tij Agron Cane ka pretenduar pafajes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.722Z

Zbulohet pergjimi i dyte i pedofilit te dyshuar Agron Cane BISEDA E PLOT

Agron Cane PUBLICITET Zbulohet pergjimi i dyte mes nenes se 4 femijeve Elvira G dhe Agron Canes sekretarit te deputetit te Partise Socialiste per qarkun e Vlores Koco Kokedhimabr br Regjistrimi ka ndodhur me 15 gusht pra nje dite pas realizimit te kameres se fshehte ku gr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.598Z

Pas skandalit zbulohet pergjimi i dyte i sekretarit te deputetit

e Marte 19 Gusht 20140900 am p classwp-caption-text Elvira Gega dhe Agron CanebrbrZbulohet pergjimi i dyte mes nenes se 4 femijeve Elvira Gega dhe Agron Canes sekretarit te deputetit te Partise Socialiste per qarkun e Vlores Koco Kokedhimabrbr Regjistrimi ka ndodhur me 15 gu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.444Z

VIDEO LAJM/ Sekretari i Kokëdhimës ofron punë në këmbim të seksit me 14- vjeçaren: Tia hipim krevatit të tre

(KUJDES: VIDEO ME PERMBAJTJE SHQETESUESE) Kjo video tregon momentin kur Agron Cane, sekretar i deputetit të PS, Koço Kokëdhima, kërkon favore seksuale në këmbim të një vendi pune. Cane bisedon me nënën e një 14- vjeçareje, duke i ofruar punë asaj, nëse ajo e lejon që të bëjë sek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.178Z

Pas videoskandalit sekretari i deputetit ne spital

e Premte 5 Shtator 20141126 am p classwp-caption-text AGRON CANEbrbrSARANDE 8211 Prej mbremjes te s merkures Agron Cane autori i skandalit ne Sarande ka shfaqur probleme shendetesore Ai ka pasur probleme me zemren tension te larte dhe shenja depresive Pas gati 3 javesh 62-vjeca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.113Z

Pranga punonjesit te policise ne Kakavije fuste cigare kontrabande

Gjirokaster 30 qershor 2015 NOAal- Nje ndihmes kontrollor i policise kufitare ne Kakavije eshte vene ne prangat e Sherbimit per eshtjet e Brendshme dhe Ankesat ne varesi te Ministrise se Brendshme i akuzuar per kontrabandebr br I arrestuari eshte punonjesi i policise kufitare te Kakavije inspektor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.505Z

Skandali dy vjet burg Agron Canes

e Enjte 11 Dhjetor 20141419 pm p classwp-caption-textAgron Cane ne momentin e hyrjes ne Gjykaten e SarandesbrbrGjykata e Sarandes shpalli dje fajtor dhe denoi me dy vjet burg Agron Canen ish-sekretar i deputetit te PS-se Koco Kokedhima Pretenca kerkoi denimin e Canes me tre vjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama