Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Meta: total 445 / total_found 445 / time 0.012 / keyword[0] cane / docs[0] 445 / hits[0] 1228 /
Skandali seksual Gjykata e Sarandes denon me 2 vite burg Agron Canen
  • 2014-12-10

Skandali seksual Gjykata e Sarandes denon me 2 vite burg Agron Canen

Sarande 10 dhjetor 2014 NOAal- Gjykata e Sarandes ka denuar me dy vjet burg Agron Canen i akuzuar per ngacmim seksual dhe ushtrimi i ndikimit te paligjshem per nje vend punebr br 61 vjecari u arrestua per ushtrim ndikimi te paligjshem per marrjen ne pune te nje qytetareje ne Sarande ne kembim te k

No Pic available
  • 2014-11-28

Njeriu i Flamurit

(Kushtuar patriotit Bido Shalësi) ...Fshatar i thjeshtë, tërë mirësi e i pabujë, ai kujtohet së pari si mishërim i Flamurit Kombëtar për një nga ngjarjet kulmore, të paharrueshme të jetës së tij. Në vijim të udhës së vet prej luftëtari rilindas ai ndodhet më 28 Nëntor

Vetedorezohet ne Tirane ish-drejtori i ALUZINI-t te Sarandes
  • 2014-11-01

Vetedorezohet ne Tirane ish-drejtori i ALUZINI-t te Sarandes

e Shtune 1 Nentor 20141216 pm p classwp-caption-text Vesel KociabrbrSARANDE 8211 Vetedorezohet ne Policine e Tiranes ish-drejtori i ALUZINI-t ne Sarande Vesel Kocia ishte shpallur ne kerkim 6 dite me pare por eshte vetedorezuar ne Drejtorine e Policise Tirane dje ne oren 1325 Ko

Legalizimet ne zonat arkeologjike e bregdet ne gjykate 4 ish-zyrtaret
  • 2014-10-30

Legalizimet ne zonat arkeologjike e bregdet ne gjykate 4 ish-zyrtaret

e Enjte 30 Tetor 20141243 pm SARANDE 8211 Kreret e ALUIZNI- t te Vlores dhe te Sarandes u paraqiten dje ne gjykate nga ku iu komunikua masa e sigurise e cila ishte marre ne mungese te tyre Duke filluar nga ora 1130 e se merkures e deri ne oren 1600 nje nga nje jane paraqitur ne

Ndertime ne bregdet pranga ish-drejtuesve te ALUIZNI-t
  • 2014-10-29

Ndertime ne bregdet pranga ish-drejtuesve te ALUIZNI-t

e Marte 28 Tetor 20141347 pm p classwp-caption-text Pamje nga KsamilibrbrLegalizimi i objekteve ne vijen e pare bregdetare te Ksamilit ka cuar ne pranga 4 drejtues te ALUIZNI-t ne Vlore e Sarande nderkohe qe nje i peste eshte shpallur ne kerkim brUrdher-arrestet jane ekzekutuar

No Pic available
  • 2014-10-27

Shpërdoruan detyrën, arrestohet ish-drejtori dhe disa ish-zyrtarë të ALUIZNI-t në Vlorë

SARANDE – Arrestohen nën akuzën e shpërdorimit të detyrës ish-drejtori i ALUIZNI-t në Vlorë, Roland Tafilaj dhe disa ish-zyrtarë të ALUIZNI-t në qytetin e Sarandës. Me kërkesë të Prokurorisë së Rrethit Gjyq&eu

Leje legalizimi abuzive ne pranga drejtori ALUIZNI Vlore dhe 3 te tjere
  • 2014-10-27

Leje legalizimi abuzive ne pranga drejtori ALUIZNI Vlore dhe 3 te tjere

Sarande 27 tetor 2014 NOAal- Kater zyrtare te ALUIZNI-t ne Sarande jane arrestuar nga policia Me kerkese te Prokurorise se Sarandes gjykata ka vendosur masen e sigurise arrest me burg per disa zyrtare dhe ish-zyrtare te ALUIZNI-t ne kete qytet si edhe per ish-drejtorin rajonal te ALUIZNI-t Vlore te