Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Total: 446
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.855Z

Agron Cane fyen dhe ofendon në sallën e gjyqit gruan që e denoncoi

Në Gjykatën e Sarandës është zhvilluar të enjten një seancë për sigurimin e provës. Sipas procedurave ligjore, sigurimi i provës bëhet kur kallëzuesi mund të kërcënohet, mund të largohet nga vendi apo mund të ndryshojë dëshminë. Seanca ka zgjatur plot dy orë e gjysmë dhe El

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.381Z

Kokëdhima: Cane nuk ishte sekretari im, por aktivist në zyrën e Sarandës

Sarandë - Deputeti Koço Kokëdhima , nëpërmjet zyrës ë tij në Sarandë, ka sqaruar se Agron Cane, personi i arrestuar sot për ngacmim seksual në zyrën e tij të deputetit, nuk ka qënë asnjëhërë sekretar për punësimet dhe as mëkëmbës i tij në këtë qytet. Ai ka qënë një aktiv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.733Z

Skandali, Agron Cane dhe E.Gsot përballen për provat e reja

Të tjera rreth shkrimit Psikologia:Vajza e mitur e tronditur Veliaj: Fëmijët janë në mbrojtjen tonë Editorial,Viktima e vërtetë e skandalit Skandali i Sarandës, Bregu letër KLD e Tahirit për zbatimin e K. Penal Ngacmimi seksual në Sarandë arrest me burg për Agron Canen Pronari i h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.603Z

Agron Cane edhe poet, edhe dëshmor- Sipas Ylli Dylgjeri

(PAMFLET) -përtej paragjykimeve për A. CANEN... Jane thënë e shkruar shumë këto ditë rreth figurës së Sekretarit Cane, në Sarandë. Gjithkush e sheh nga këndi i tij moral e shoqëror. Edhe unë do e vështroj nga këndi im. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.440Z

Kur ushtria fshehu ngacmimetseksuale të ish-oficerit Cane

TIRANE- Duket se rasti i ngacmimit seksual nga Agron Cane, i cili kërkoi marrëdhënie seksuale me një 14-vjeçare, nuk ka qenë një ves i fituar në moshën e tretë nga ish-ushtaraku. Sipas një dëshmie të dhënë faqen elektr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.606Z

Skandali, Gjykata jep ‘Arrest me burg’, Cane: Jam i pafajshëm. Më godasin politikisht

SARANDË-“Arrest me burg” ka caktuar Gjykata e Sarandës sot ndaj Agron Cane, sekretari i deputetit të PS, Koco Kokëdhima. Cane akuzohet për abuzim dhe ngacmim seksual dhe ushtrim të ndikimit të paligjshëm, akuza të ngritura pas publikimit të një video nga News24 dhe BalkanWeb.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.444Z

Kokëdhima distancohet nga Agron Cane: Ka qenë thjesht aktivist, nuk është mëkëmbës i imi

Zyra e deputetit socialist, Koço Kokëdhima ka reaguar pas lajmeve se një sekretar i tij, Agron Cane, është arrestuar pasi tentoi që të ofronte punë për një grua në këmbim të favoreve seksuale me vajzën e saj të mitur. Në njoftim thuhet se Cane nuk ka qenë kurrë sekretar apo mëk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama