Rezultate te kerkimit per termin: +Cane

Meta: total 445 / total_found 445 / time 0.000 / keyword[0] cane / docs[0] 445 / hits[0] 1228 /
No Pic available
  • 2014-10-08

Prokuroria e Sarandës dërgonnë gjykatë dosjen e Agron Canes

SARANDË -Prokuroria e Sarandës dërgon për gjykim kërkesën për Agron Canen, i akuzuar për veprën penale të “Ngacmimit Seksuale” dhe “Ushtrimit të ndikimit të paligjshëm”, ngjarja kjo e ndodhur në mesin e mua

No Pic available
  • 2014-10-08

Skandali seksual, Prokuroria e Sarandës çon për gjykim dosjen e Agron Canes

SARANDË-Prokuroria e Sarandës ka dërguar për gjykim dosjen në ngarkim të Agron Canes, i akuzuar për veprën penale të “Ngacmimit Seksuale” dhe “Ushtrimit të ndikimit të paligjshëm”. 60-vjeçari Cane u arres

No Pic available
  • 2014-10-08

Prokuroria e Sarandës dërgonnë gjykatë dosjen e Agron Canes

Të tjera rreth shkrimit Pronari i hotelit: E.G s'vuante për para Vëllai i E.G: Dyshoj për videon Denoncuesja E.G: Cane e pa vajzën vetëm 2 minuta Avokati i Canes: Arrestimi i paligjshëm, video e montuar Reportazhi që akuzon Canen /Audio-dialogu i plotë Kur ushtria fshehu ngacmimet

Skandali seksual, Prokuroria e Sarandës mbyll hetimet për Canen, dosja në gjykatë
  • 2014-10-08

Skandali seksual, Prokuroria e Sarandës mbyll hetimet për Canen, dosja në gjykatë

Prokuroria e Sarandës ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar në gjykim dosjen e Agron Canes, i akuzuar për ngacmim seksual me të mitur dhe ushtrim të ndikimit të paligjshëm. Agron Cane u vu në pranga pak kohë më parë pas denoncimit të një shtetaseje nga Saranda sipas të cilës 60 vjeçari

Kreu i shoqatës jepte statusin e jetimit në këmbim të favoreve seksuale  -FOTO
  • 2014-09-30

Kreu i shoqatës jepte statusin e jetimit në këmbim të favoreve seksuale -FOTO

TIRANE- Një tjetër rast pedofilie është zbuluar sot në media, ku në qendër të abuzimeve kanë qenë fëmijët jetim. Mbrëmjen e sotme, emisioni investigativ “Fiks Fare” ka publikuar rastin në fjalë, ku kreu i një shoqate jetimësh jepte statusin ‘jetim’, në këmb

Videoskandali djali i Agron Canes eshtja ne Strasburg
  • 2014-09-12

Videoskandali djali i Agron Canes eshtja ne Strasburg

e Enjte 11 Shtator 20140907 am p classwp-caption-text Agron Cane ne gjykateSSSAbrASSeshtjen e babait do e cojme deri ne Strasburg Ne nuk u besojme akuzave qe jane ngritur per te brbr do gje eshte manipulim Nje muaj pas zbulimit te videoskandalit ku Agron Cane sekretari i