Rezultate te kerkimit per termin: +Canka

Total: 219
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.089Z

Alarm, 300 fëmijë çdo ditë në pediatri

Temperaturat e larta të korrikut, shkaktare për infeksionet virale te të vegjlit e moshës 0-10 vjeç Plot 300 fëmijë shtrohen çdo ditë në urgjencën e spitalit pediatrik të qendrës spitalore universitare “Nënë Tereza”. Shkak për regjistrimin e kësaj shifre alarmante janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.488Z

Lushnja fiton 3-1 testin kundër Bylisit

Të besuarit e trajnerit Bano kanë fituar në miqësoren kundër ballshiotëve, ku të tri golat e vendasve janë shënuar në pjesën e parë të ndeshjes Nga JULIAN KASAPI   Lushnja: Spaho, Prela, Grizha, Stojkoviç, Byxhyti,, Topi, Çela, Korreshi, R. Sula, Canka, Galica Trajner: A. Bano  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.701Z

Luftëtari në delir, Lushnja në krizë

Nga SOKRAT PAPADHOPULLI Luftëtari Lushnja            1-0 Shënues: Sinani 11 Luftëtari: Selimaj, Gaxhaj, Sinani, Shalari, Baci, Çaço, Ramadani, Devolli, Mersini (Braho 66), Raboshta (Këndella 92), Nora. Trajner: M.Hysi. Lushnja: Bejte, Mërtiri, Bufasi, Ruço, Hasalla, Gjoni, Topi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.504Z

Lushnja, Bano: Ndaj Bylisit, sulmi tregoi efikasitet

Trajneri i verdhjeshilëve shprehet i kënaqur me paraqitjen e skuadrës së tij në testin e fundit kundër ballshiotëve dhe vlerëson me nota të larta sulmuesit Galica dhe Canka   Nga JULIAN KASAPI   Lushnja ka luajtur një tjetër miqësore, këtë herë me Bylisin, ose siç u tha gjatë zh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.019Z

Video: Ja me çfarë Mercedesi e transportonte drogën përmetari

Pas një pune intensive të kryer nga Specialistët Kundër Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Gjirokastër, si dhe në bazë të informacioneve të marra në rrugë operative u finalizua me sukses operacioni i koduar "Stafeta", ku u bë i mundur arrestimi në flagrancë i shtetasit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Miqësore, Lushnja - Tomori 3-0

(ALBANIA SPORT) – Lushnja fitoi 3-0 miqësoren me Tomorin e Beratit (Kategoria e Dytë). Për lushnjarët e Artan Banos shënuan Klodian Arbri (20’), Brunild Pepa (30’) dhe Mikel Canka (86’). Në ndeshjen e parë midis tyre Tomori i Kategorisë së Dytë fitoi 3-2 miqësoren me Lushnjën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.675Z

Antidroga arreston dy kryekomunare

Arrestohen kreu i komunes se Frasher ne rrethin e Permetit si dhe kryeplaku i fshatit Mican nen akuzen per moskallzim te kultivimit te bimeve narkotike.Tomorr Kotorri dhe Faslli Canka jane ndaluar nga policia pas perfundimit te aksionit “Era e jugut” nga I cili u asgjesuan 1114 rrenje kanabis s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama