Rezultate te kerkimit per termin: +Capture

Total: 843
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.113Z

Nuk ma la, Ledri dhe Flori vijnë nesër me këngën e re

Me në fund do të vijë. Kënga e shumë përfolur e dy këngëtarëve më të mirë të kohës në tërë trojet shqiptare, Ledri Vula dhe Flori Mumajesi do të lancohet nesër. Kënga pritet që të lancohet nga AVD Digital, ku tashmë posterat janë bërë gati për këtë këngë. ‘Nuk ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.530Z

Foto+Video/ Ishulli i shfrenimit: Seks në dyshemenë e barit, 16-vjeçare që

Një reper i klubit Magaluf në Britani u detyrua që të largohet nga festa turistike në Spanjë kur pa sjelljet e pahijshme të britanikëve duke çdo kufi. I riu tha se shkoi në shtëpi pasi pa se si njerëzit po festonin aty duke bërë seks në dysheme dhe duke inkurajuar vajzat e reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.148Z

Rama i përgjigjet Bashës: Kapja e drejtësisë, përrallë me gogol

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së kreut demokrat Lulzim Basha në lidhje me reformën në drejtësi. Me anë të një postim në Facebook, Rama shkruan se Basha gjen justifikime për të mos votuar reformën, pasi ajo mbështetet edhe nga SHBA-ja dhe BE-ja. Dhe njëherë Lul, hall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.538Z

Drejtësia, Spahiu: Nuk jam gati të votoj ndarjen e sovranitetit

Deputeti i LSI-së Përparim Spahiu, me anë të një statusi në Tëitter thekson se nuk është gati që të votojë ngritjen e një institucioni të ri në kuadër të reformës në drejtësi që do të mbikëqyret nga ndërkombëtarët. Por nuk jam gati të votoj ndarjen e sovranitetit me Opera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.981Z

Shifra të frikshme nga Eurostat, Shqipëria e para në botë për azilantë në 2018

Janë rreth 19 mijë shqiptarë që kanë aplikuar për azil në një nga vendet e Bashkimit Europian në vitin 2018, sipas të dhënave të publikuara sot nga Eurostat. Shqiptarët renditen në vend të nëntë për nga numri i azilkërkuesve në vlerë absolute, pas Sirisë, Afganistanit, Irakut,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.264Z

Mblidhet sot kryesia e PS, Kokëdhima: Smë njoftuan. Spiropali: Ja pse nuk e lajmëruam

Ish deputeti Koço Kokëdhima nuk do të jetë pjesë e mbledhjes së sotme të Kryesisë së Partisë Socialiste. Ndonëse ai është Sekretar për Reformën Strukturore dhe Emigracionin, ish-ligjvënësi i majtë nuk është vënë në dijeni për mbledhjen. I pyetur për News24, Kokëdhima thekso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.899Z

Rusi, makina hyn mes këmbësorëve, 1 i vdekur dhe 5 të plagosur (Video)

Një person humbi jetën dhe pesë të tjerë mbetën të plagosur, pasi u goditën nga një makinë. Ngjarja e rëndë ndodhi në Sochi të Rusi, një prej qyteteve ku po zhvillohen ndeshjet e kupës së botës. Kamerat e sigurisë kanë kapur një makinë të zezë që ecte më shpejtësi të mad

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama