Rezultate te kerkimit per termin: +Capture

Total: 843
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.474Z

Rike Roçi po gëzon ende famën e Europianit, e ftuar në TV Sky

Rike Roci falë Kamionatit Europian në Francë fitoi një famë botërore. E fotografuar në shkallët e stadiumit dhe e komplimentuar për bukurinë natyrale që gëzon, Rike Roci duket se do të ngjisë shkallë të tjera, dhe më lart. Shumë media e kanë ftuar në emisionet e tyre televizive.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.700Z

Janë prodhuar në Itali, këpucë dhe çanta me lëkurën e kërpudhës

E dini se nga lëkura e kërpudhës mund të realizoni këpucë, çanta madje dhe kapele?! Po kjo është e mundur tashmë në Itali nga kompania e prodhimit Muskin. Muskin është një lëkurë ekstrakti nga kapelja e kërpudhës dhe që mund të punohet njësoj si lëkura e kafshëve. Kjo lloj l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.090Z

Rama promovon në Serbi librin Kurban, ndryshon kopertina

Kryeministri Edi Rama, i cili ka udhëtuar dje, drejt Serbisë ku mori pjesë në Forumin e Sigurisë të vendeve të Ballkanit ka pasur pjesë të axhendës së tij edhe promovimin e librit Kurbani në gjuhën serbe. Në aktivitetin e mbajtur në Hotel Croën Plaza, merrnin pjesë publicistë dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.538Z

Policia operacion blic në Krujë, sekuestrohen 1.2 ton kanabis

Forcat e Policisë së Shtetit kanë ndërmarrë mbrëmjen e sotme një operacion në zonën e Krujës, ku është sekuestruar një sasi e madhe droge prej 1.2 ton kanabis sativa. Mësohet se droga është gjetur në një kapanon në proces tharjeje në fshatin Derven. Ndërkohë që policia vijon k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.238Z

Spanjë-Çeki 1-0, Pique shënon në minutën e 87

Ka përfunduar me rezultatin 1-0 ndeshja e sotme Spanjë-Çeki. Edhe pse me vetëm një gol, Spanja ka arritur të çajë mbrojtjen e ngjeshur të Republikës Çeke, dhe ka arritur të shënojë. Goli është shënuar nga Pique në minutën 87, duke mbyllur me këtë rezultat ndeshjen me Çekinë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.836Z

Ambasada e SHBA: Dëbimi i diplomatëve përkeqëson raportet me rusët

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka reaguar në lidhje me dëbimin e diplomatëve amerikanë nga Rusia. Në një njoftim zyrtar, ambasada thekson se ky vendim përkeqëson marrëdhëniet mes dy shteteve. Vendimi i Rusisë për të dëbuar diplomatët amerikanë vetëm sa përkeqëson më tej marrëd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.280Z

Ngjarja në SHBA, Obama: Sulm tragjik! New York Times: Luftë Civile

Presidenti Obama ka reaguar sot pas sulmit të ndodhur në SHBA ku u qëlluan me snajper 12 policë, dhe prej tyre 5 mbetën të vrarë. Obama ka adresuar edhe njëherë problemin e armëve luftarake dhe faktin se ato janë në dispozicion të qytetarëve të thjeshtë. Ne e dimë se kur njerëzit j

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama