Rezultate te kerkimit per termin: +Capture

Total: 843
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.090Z

Rama promovon në Serbi librin Kurban, ndryshon kopertina

Kryeministri Edi Rama, i cili ka udhëtuar dje, drejt Serbisë ku mori pjesë në Forumin e Sigurisë të vendeve të Ballkanit ka pasur pjesë të axhendës së tij edhe promovimin e librit Kurbani në gjuhën serbe. Në aktivitetin e mbajtur në Hotel Croën Plaza, merrnin pjesë publicistë dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.538Z

Policia operacion blic në Krujë, sekuestrohen 1.2 ton kanabis

Forcat e Policisë së Shtetit kanë ndërmarrë mbrëmjen e sotme një operacion në zonën e Krujës, ku është sekuestruar një sasi e madhe droge prej 1.2 ton kanabis sativa. Mësohet se droga është gjetur në një kapanon në proces tharjeje në fshatin Derven. Ndërkohë që policia vijon k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.238Z

Spanjë-Çeki 1-0, Pique shënon në minutën e 87

Ka përfunduar me rezultatin 1-0 ndeshja e sotme Spanjë-Çeki. Edhe pse me vetëm një gol, Spanja ka arritur të çajë mbrojtjen e ngjeshur të Republikës Çeke, dhe ka arritur të shënojë. Goli është shënuar nga Pique në minutën 87, duke mbyllur me këtë rezultat ndeshjen me Çekinë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.836Z

Ambasada e SHBA: Dëbimi i diplomatëve përkeqëson raportet me rusët

Ambasada e SHBA-së në Tiranë ka reaguar në lidhje me dëbimin e diplomatëve amerikanë nga Rusia. Në një njoftim zyrtar, ambasada thekson se ky vendim përkeqëson marrëdhëniet mes dy shteteve. Vendimi i Rusisë për të dëbuar diplomatët amerikanë vetëm sa përkeqëson më tej marrëd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.280Z

Ngjarja në SHBA, Obama: Sulm tragjik! New York Times: Luftë Civile

Presidenti Obama ka reaguar sot pas sulmit të ndodhur në SHBA ku u qëlluan me snajper 12 policë, dhe prej tyre 5 mbetën të vrarë. Obama ka adresuar edhe njëherë problemin e armëve luftarake dhe faktin se ato janë në dispozicion të qytetarëve të thjeshtë. Ne e dimë se kur njerëzit j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.113Z

Nuk ma la, Ledri dhe Flori vijnë nesër me këngën e re

Me në fund do të vijë. Kënga e shumë përfolur e dy këngëtarëve më të mirë të kohës në tërë trojet shqiptare, Ledri Vula dhe Flori Mumajesi do të lancohet nesër. Kënga pritet që të lancohet nga AVD Digital, ku tashmë posterat janë bërë gati për këtë këngë. ‘Nuk ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:50.530Z

Foto+Video/ Ishulli i shfrenimit: Seks në dyshemenë e barit, 16-vjeçare që

Një reper i klubit Magaluf në Britani u detyrua që të largohet nga festa turistike në Spanjë kur pa sjelljet e pahijshme të britanikëve duke çdo kufi. I riu tha se shkoi në shtëpi pasi pa se si njerëzit po festonin aty duke bërë seks në dysheme dhe duke inkurajuar vajzat e reja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama