Rezultate te kerkimit per termin: +Catanzaro

Total: 41
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:51.353Z

Arrestohet 42-vjeçari i dënuar me 5 vjet burg në Itali

Policia e Tiranës ka arrestuar një shtetas të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Zamak Cani, 42 vjeç ishte shpallur në në kërkim nga Interpol Tirana, pasi më datë 23.11.2010 me vendim të Gjykatës së Apelit Catanzaro, Itali, është dënuar me 5 vite e 10 muaj burg për veprë penale: &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.963Z

Rezulton i dënuar në Itali, arrestohet në Tiranë 43-vjeçari

Policia e Tiranës ka arrestuar shtetasin Zamak Cani, 43 vjeç, banues në Tiranë, sepse Gjykata e Apelit Catanzaro, në Itali, e ka dënuar me 5 vite e 10 muaj burg, për veprat penale “Bashkëpunim në organizatë kriminale”, “Shfrytëzim prostitucioni”, “Emigracion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.624Z

Organizatë kriminale, pengmarrje, prostitucion, pranga 47 vjeçarit

Një 47-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, me qëllim ekstradimi në shtetin Italian.  Policia sqaron se bëhet fjalë për Ilir Ballën, i cili akuzohet për tre vepra penale. Ky shtetas është shpallur në kërkim ndërkombëtar pasi Gjykata e Catanzaro/Itali, me vendimin pena

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.670Z

Kapet 47-vjeçari i kërkuar për disa vepra penale në Itali

Një person i shpallur në kërkim ndërkombëtar është arrestuar nga autoritetet e policisë së Tiranës. Specilistët për hetimin e trafikut të paligjshëm, arrestuan përkohësisht me qëllim ekstrdimi drejt Italisë shtetasin, Ilir Balla, 47 vjeç, banues në Tiranë. Ky person, është shp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.685Z

Conte Do behem Fergusoni i Juves

Nga Catanzaro, ku është nderuar me çmimin “Ceravolo”, Antonio Conte siguron tifozët e Juves në lidhje me të ardhmen e tij. “Kur të mbaroj këtë rrugëtim, atëherë do të më lindë dëshira pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.076Z

Shkatërrohet baza e kokainës së Ndragesat e ngjashme me të ushtrisë amerikane

Një operacion i ri kundër organizatës mafioze Ndrageta është zhvilluar në Milano. Policia në këtë qytet në Ros ka arrestuar 21 persona të akuzuar për përfshirjen në trafikun e drogës dhe metodat mafioze. Hetimi sipas mediave italiane ka prekur veçanërisht familjes Gallave. Në mesin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.265Z

Itali, kapet shqiptari, furnizonte me drogë ndragetën

Reggio Calabria- Një shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi akuzohet për shoqërizim mafioz me qëllim trafikun e lëndëve narkotike.Arrestimi i Francesko Mujës vjen pas një hetimi të gjatë dhe një plani të mirëdetajuar për kërkimin e tij.34 vjecari ishte shpallur në kërk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama