Rezultate te kerkimit per termin: +Celet

Total: 389
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.921Z

Tirane celet sezoni i koncereteve nderkombetare klasike

Celet sezoni i ri i koncerteve nderkombetare klasike ne kryeqytetin shqiptar. Kuarteti Pianoforti nga Gjermania do bej hapjen zyrtare te sezonit ndersa gjate periudhes dy mujore tetor-dhjetor publiku shqiptar pervec performances se artisteve nga mbare europa do kete mundesine te shijoj edhe shfaqjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.295Z

Celet neserpanairi i libritTirana 2010

TIRANEuml- Mbi 200 botime te reja do te prezantohen ne Panairin e Librit Tirana 2010 qe celet neser ne Pallatin e Kongreseve pjesa me e madhe e te cilave sillen per publikun per here te pare ne kete edicion te 13-te. Ky vit ka patur me pak botime te reja por kemi patur nje vershim titujsh te rinj qe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Focus 2010 celet sot ekspozita e fotografise

Konkursi Juria ka perzgjedhur 68 pjesemarres nga 170 aplikues Konkursi Nderkombetar i Fotografise Artistike Focus mberrin ne edicionin e tij te peste. Sot pasdite ora 17.00 ne teatrin Bylis te qytetit te Fierit celet ekspozita Focus 2010. Nga 170 aplikues per kete konkurs juria e perbere nga fotogr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.783Z

Pogradec, celet sezoni turistik shoqërohet me panair artizanal

Të tjera rreth shkrimit VIDEO/ Pogradec, celet sezoni turistik POGRADEC - Me një atmosfere festive, qytetarë të shumtë dhe turistë të huaj është çelur në Pogradec sezoni turistik 2013. Me synimin për të pritur sa më shumë turistë, por dhe prej temperaturave të larta, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.533Z

Sarajeve celet konsullata e nderit e Shqiperise

Transmetuar me 01112016 - 1041 Sarajeve 1 nentor 2016 NOAal- elet ne Sarajeve konsullata e pergjithshme e nderit e Republikes se Shqiperise Ne nje ceremoni te vecante te organizuar diten e djeshme ne kuader te vizites zyrtare te mini

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.534Z

Celet panairi i agrobiznesit, ministri Ruli në ceremoni

Nga Besian Ajazi Është celur këtë të enjte në Tiranë panairi i agrobiznesit. Në ceremoninë e hapjes mori pjesë edhe ministri i Bujqësisë. Në fjalën e tij Ruli tha se bujqësia shqiptare vijon të mbetet më e prapambetura në rajon. TIRANE- Celet në Tiranë panairi i agrobiznesit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.109Z

Celet ekspozita e Edi Rames ne Paris

SSSAbrASS SSSAbrASS brbrFRANCE -Kreu i qeverise Edi Rama pavaresisht angazhimeve politike nuk heq dore nga arti Sic edhe theksoi ai gjate nje takimi ne Suedi politika per te eshte edhe art Kete here veprat e kryeministrit Rama do te paraqiten ne ekspoziten e Parisit e cila do te qendroje e hapur p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama