Rezultate te kerkimit per termin: +Champions +League

Total: 6270
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.739Z

Champions League Roma me mungesa Barca pa Mesin

brbrMe vetem 16 futbolliste te grumbulluar per shkak te demtimeve Roma ka nje mision te veshtire sonte ne mbremje kunder Bate Borisov ne perpjekje per te arritur nje rezultat pozitiv ne javen e dyte te fazes ne grupe te Uefa Champions League Pavarisht mungesave si Xheko Keita Toti Rudiger Jago Falqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:10.549Z

Champions League, shorti për raundin e 3-të kualifikues

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për raundin e tretë kualifikues të Champions League , kampionia e Shqipërisë, Tirana nëse arrin të kalojë norvegjezët e Stabaek do të ndeshet me fituesin e çiftit Kopenhagen-Mogren. Ndeshjet e para do të luhen në 28 dhe 29 korrik, ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Champions League, të premten shorti për 1/8 e finales

NION- Të premten në orën 12 do të hidhet në Nion të Zvicrës shorti për fazën e të tetave të finales së Champions League. Në vazon e parë ndodhet skuadrat që janë kualifikuar të parat dhe ku të gjithë dëshirojnë të shmangin tre ekipet Angleze, çelsin, Mançesterin e Arsenalin.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.911Z

Champions League, Napoli dhe Benfika kualifikohen në 1/8

Napoli dhe Benfica janë dy ekipet që kualifikohen në fazën e 1/8 të Uefa Champions, me jugorët që mundën të zënë vendin e parë në grup  pasi triumfuan 2-1 në Da Luz. Callejon dhe Mertens ishin protagonistët e jugorëve në këtë sukses, teksa realizuan të dy në pjesën e dytë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.391Z

Sport Wolfsburgu fton 1 200 refugjatë për ndeshjen hapëse të Champions League

WOLFSBURG, 11 shtator /ATSH-DPA/ - Wolfsburgu ka njoftuar sot se do të ftojë rreth 1 200 refugjatë që të ndjekin ndeshjen e javës së ardhshme, të hapjes, së fazës së grupeve të "Champions League" kundër CSKA-së së Moskës.Autoritetet e Wolfsburgut bënë me dije se duan t'u ofrojnë r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.869Z

Champions League ndeshjet e dyta

brbrGola dhe emocione ne javen e dyte ne Uefa Champions Lige 8 supersfida ne nje mbremje magjike ne eventin me te rendesishm te futbollit europian te transmetuar direkt dhe ekskluzivisht ne Tring dhe Vizion Plus Kryendeshja e mbremjes Manchester Unitet-Wolsburg e transmetuar direkt ne Vizion Plus p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:12.815Z

Champions League, hidhet shorti për çerekfinale

Është hedhur sot Nion të Zvicrës shorti për fazën çerekfinale të Champions League. Sipas shortit të hedhur, çifti i parë do të jetë APOEL-Real Madrid ndërsa Marseja do të sfidojë Bajernin e Mynihut.   Gjithash

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama