Rezultate te kerkimit per termin: +Champions +League

Total: 6270
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.441Z

Eleminimi i Juventus nga Champions League

Eleminimi i Juventus nga Champions League, përveçse zbeh kompeticionin më të rëndësishëm për klube në Europë pasi humbet një ekip me shumë histori, i shton bukurinë kompeticionit tjetër ku kampionët e Italisë do të luajnë nga shkurti e në vazhdim,Europa League. Trofeu i dytë më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.431Z

Champions League eliminohet Juventusi

Ëndrra e Juventusit për të fituar titullin e tretë në Champions League u ndërpre në "ferrin e bardhë" të Stambollit. Në një ndeshje të ndërprerë mbrëmë për shkak të rreshjeve të dendura

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.117Z

Mbahet shorti i Champions League

Është mbajtur në Nion të Zvicrës shorti i “play-off” i Champions League, ku spikasin supersfidat PSV Eindhoven-Milan dhe Fenerbahçe-Arsenal. Me 22 skuadra të kualifikuara për në fazën e grupeve, 20 ekipet e mbetura do të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.957Z

Hidhet shorti i Champions League dhe Europa League

brbrEkipet shqiptare kane njohur kundershtaret e tyre te kupave te Europes pas shortit te hedhur ne Nion te Zvicres per Champions dhe Europa League Ne shortin per turin e dyte paraeliminator te Champions League Kampionet e Shqiperise te Skenderbeut do ti duhet ti bejne llogarite mire perpara nje sho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.700Z

8 shqiptarë kërkojnë Champions League-n

Gazeta ShqipLegjionarët Tetë futbollistë shqiptarë do të paraqiten në fazën e Play-off-it të Champions League për edicionin 2012-2013. Play-off-i është faza e fundit e Champions League para asaj në grupe, ku paraqiten skuadrat më të mëdha europiane. Ndeshjet e Play-off-it zhvillohen m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.895Z

Champions League UEFA lehteson penalizimet

UEFA ka ndryshuar rregulloren per kartonat e verdhe ne Champions dhe Europa League duke minimizuar shanset qe lojtaret te humbasin finalen pikerisht per shkak te penalizimeve nga gjyqtari citon Supersportbr br Rasti me i fundit ishte mungesa e Xabi Alonsos ne festen e madhe madrilene te Lisbones k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.574Z

Shorti i Champions dhe Europa League

Ndonëse se pas eliminimit nga Champions League, Juventusi konsiderohet gjerësisht si skuadra më e fortë e mbetur në lojë në Europa League, UEFA nuk ndan të njëjtin mendim. Kampionët e Italisë, në shortin e Europa League që do

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama