Rezultate te kerkimit per termin: +Champions +League

Total: 6270
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.574Z

Shorti i Champions dhe Europa League

Ndonëse se pas eliminimit nga Champions League, Juventusi konsiderohet gjerësisht si skuadra më e fortë e mbetur në lojë në Europa League, UEFA nuk ndan të njëjtin mendim. Kampionët e Italisë, në shortin e Europa League që do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.695Z

Champions League turneu me fitimprures

0 Turneu me fitimprures i sporti sjell para dhe ky eshte nje fakt i pamohueshem Por cili eshte aktivitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.600Z

Partizani jashte Champions League

brbrNuk ka Champions Lige per Partizanin kete sezon por vetem plej of i Uefa Europa Liges Skuadra e Sormanit ka rezistuar gjate pa pesuar ne Salzburg por nuk arriti te rrezikoje porten e austriakeve dhe po nuk shenove do te pesosh thote nje rregull i pashkruar i futbollit Eksperienca e individualit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.349Z

Champions League, Byern Mynich përballë Manchester United

është hedhur në Nion të Zvicrës shorti i çerekfinaleve të Champions League Përballjet e Champions League do jenë: Lion-Bordeaux Byern Mynich-Manchester United Arsenal-Barcelona Inter-CSKA Mosca Ndeshjet e para të Champions do luhen në 30-31 mars, ndërsa ndeshjet e kthimit në 6-7

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.165Z

Supersport dhe TV Klan humbasin Champions League

UEFA Champions League nuk do te transmetohet me ne kanalet e Supersport dhe ne televizionin Klanbr br Paketa me pagese te vecante Supersport dhe tv kombetar Klan e kane humbur te drejten e transmetimit te te gjitha ndeshjeve te UEFA Champions League per tre vitet e ardhshme deri ne vitin 2018br b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.496Z

Champions League: Arsenali mposht Borussia Dortmundin

Arsenali ka arritur të marrë një fitore mjaf të rëndësishme në gjermani, duke e mposhtur Borussia e Dortmundit me golin e Aaron Ramsey në minutën e 62, deshja përfundoi me rezultatin 1:0. Napoli me mjaft mund e ka mposhtur Marseillen me rezultat 3-2, duke iu falënderuar argjentinasit Hig

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.630Z

Sot finalja e Champions League

Champions League do t luaj sot finalen e saj t 55-t n Madrid, pikrisht n stadiumin e kampionve t par. Real Madrid ka qen fituesi i par i ktij trofeu n 1956 pasi mundi n finale 4 – 3 Stade de Reims n takimin e luajtur n Paris. Idea e ktij turneu u hodh nga gazeta sportive L’Equipe, e drej

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama