Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
No Pic available
  • 2019-03-31

Chelsea përmbys Cardiffin, ruan shanset për zonën Champions

Chelsea ia ka dalë të rikthehet te fitorja, që mungonte prej dy javësh, pasi triumfoi me rezultatin 1-2 në transfertën uellsiane ndaj Cardiffit. Të besuarit e Maurizio Sarrit e panë veten në disavantazh në fillim të pjesës së dytë, por reaguan duke shënuar dy herë të tjera, fillimis

Vajton Ujkonja/ Napoli mposht me poker Romën në Olimpico
  • 2019-03-31

Vajton Ujkonja/ Napoli mposht me poker Romën në Olimpico

As Claudio Ranieri nuk mund ti bëjë derman Romës, që vijon të jetë në rënie të lirë, teksa këtë fundjavë ka pësuar humbjen e radhës. Verdhekuqtë u dorëzuan në Olimpico përballë Napolit, në sfidën të cilën e humbën me rezultatin e thellë 1-4 dhe kompromentuan objektivin për

Atalanta përmbys Parmën, Berisha dhe Gjimshiti në stol
  • 2019-03-31

Atalanta përmbys Parmën, Berisha dhe Gjimshiti në stol

Atalanta mori një fitore të vuajtur, por shumë të rëndësishme, në transfertë me Parmën, që e afron me zonën Champions, që nuk është më thjesht një ëndërr. Bergamaskët triumfuan 1-3 në Tardini, ku treguan forcë karakteri, edhe pse u befasuan që në minutën e 8-të nga goli i Ge

I frikësohet arrestimit të Ronaldos, ja çfarë bën Juvja!
  • 2019-03-21

I frikësohet arrestimit të Ronaldos, ja çfarë bën Juvja!

Gazeta amerikane New York Times zbulon një të dhënë të rëndësishme për programin e Juventusit për verën e ardhshme. Në kolonat e saj shkruhet se klubi bardhezi nuk do të marrë pjesë në ndeshjet e turneut të zakonshëm International Champions Cup në Amerikë, por të luajë sfidat q

Cilët janë 50 trajnerët më të mirë të historisë (Lista)
  • 2019-03-20

Cilët janë 50 trajnerët më të mirë të historisë (Lista)

Është Rinus Mishels, trajneri më i mirë i historisë. Ai konsiderohet edhe si babai i futbollit modern, me drejtimin e skuadrave si Ajax e Barcelona, apo edhe me fitimin e kampionatit Evropian në 1988-ën, duke qenë trajner i Holandës. Kjo renditje është publikuar nga prestigjozja franceze

Lazio sheh Championsin me goleadë, Atalanta ngec me Chievon!
  • 2019-03-17

Lazio sheh Championsin me goleadë, Atalanta ngec me Chievon!

Lazio rikthehet menjëherë te fitorja në Serie A me një goleadë ndaj Parmës. Kryeqytetasit me Strakoshën në portë dhe pa Ciro Immobilen në sulm e patën shumë të thjeshtë sfidën ndaj Parmës të cilën e fituan me rezultatin e thellë 4-1. 4-herë shënoi Lazio që në pjesën e parë m

Liverpooli rimerr kreun, Mane njeriu i momentit! (Video)
  • 2019-03-17

Liverpooli rimerr kreun, Mane njeriu i momentit! (Video)

Liverpooli fiton me vështirësi në transfertën londineze ndaj Fulham dhe rimerr kreun e Premier League me 2 pikë më shumë se Manchester City por me një ndeshje më shumë pasi derbi i Manchesterit, mes United dhe Cityt u shty për shkak të pjesëmarrjes së dy skudrave në çerekfinalet e FA

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama