Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Messi: PSG vështirë të privohet nga Neymar!
  • 2018-12-27

Messi: PSG vështirë të privohet nga Neymar!

Lionel Messi dha një intervistë të gjatë për prestigjiozen spanjolle Marca, ku foli edhe për mundësinë e rikthimit të Neymar te Barcelona. E shoh shumë të vështirë. Do të më pëlqente që të kthehej për atë që përfaqëson si futbollist dhe sjelljen në dhomat e zhveshjes. Jemi sh

Roma i afrohet zonës Champions, Torino triumfon ndaj Empolit
  • 2018-12-26

Roma i afrohet zonës Champions, Torino triumfon ndaj Empolit

Roma u rikthye te fitorja, duke mposhtur me rezultatin e pastër 3-1 Sassuolon, në sfidën e zhvilluar në Olimpico dhe duke marrë 3 pikët që e ngjitin momentalisht në vendin e 7, vetëm 4 pikë larg zonës Champions. Perotti hapi serinë e golave për verdhekuqtë, pasi ekzekutoi saktë një 1

Milani nuk di të shënojë, Gattuso i bën gropën vetes
  • 2018-12-26

Milani nuk di të shënojë, Gattuso i bën gropën vetes

Milani i Gattusos kapitullon në stadiumin Benito Stirpe të Frosinones duke regjistruar një tjetër rezultat zhgënjyes. Kuqezinjtë u ndalën në një barazim pa gola nga skuadra që renditet e parafundit në Serie A, barazim ky që ka shijen e një humbjeje. Milani humbi akoma edhe më shumë t

Mbappe apo Neymar, a do largohet një yll nga PSG?
  • 2018-12-26

Mbappe apo Neymar, a do largohet një yll nga PSG?

Një dritë në fund të tunelit. Paris Saint Germain do të marrë 80 milionë euro për kalimin e fazës së grupeve në Champions League, ku doli i pari në grupin e ferrit, duke lënë pas krahëve Liverpoolin , Napolin dhe Crvena Zvezdan. Ky lajm ka gëzuar pamasë tifozët e klubit francez, p

Kur vëllai mund të firmosë shkarkimin nga puna!
  • 2018-12-25

Kur vëllai mund të firmosë shkarkimin nga puna!

Bologna-Lazio do të jetë një nga sfidat e kampionatit italian, që do të luhet mbrëmjen e të mërkurës, ndërsa fakti që dy skuadrat stërviten nga dy vëllezërit Inzaghi, e bën vërtetë të veçantë këtë përballje. Emilianët drejtohen nga më i madhi i familjes, Pippo Inzaghi, i cil

Krisje marrëdhëniesh? Allegri: Ronaldo në stol ndaj Atalantës
  • 2018-12-25

Krisje marrëdhëniesh? Allegri: Ronaldo në stol ndaj Atalantës

Juventusi përgatitet këtë mesjavë për një impenjim të vështirë në transfertë, ndaj Atalantës, por në Bergamo, vendasit do të kenë një shqetësim më pak për portën e Etrit Berishës. Cristiano Ronaldo nuk do të jetë mes kërcënimeve për portierin shqiptar, pasi nuk do të jetë

Rooney: Edhe stafi nuk po e duronte dot më Mourinhon
  • 2018-12-24

Rooney: Edhe stafi nuk po e duronte dot më Mourinhon

Legjenda e Manchester United, Wayne Rooney, beson se edhe pjesëtarët e stafit të klubit ishin të pakënaqur me Jose Mourinho trajner. Portugezi u shkarkua nga detyra një javë më parë pas një fillimi të dobët të sezonit, me Djajtë e Kuq që janë jashtë zonës Champions. Rooney beson se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama