Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.005 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Napoli fiton në fund, Hysaj e shikon ndeshjen nga stoli (Video)
  • 2018-12-16

Napoli fiton në fund, Hysaj e shikon ndeshjen nga stoli (Video)

Në javën e 16-të të Serisë A, Napoli ka mundur 1-0 Kaljarin falë një goditjeje dënimi të ekzekutuar me mjeshtëri nga Milik në minutën e 91-të dhe tashmë mbetet -8 pikë larg Juventusit. Ançeloti kishte zbatuar një rotacion në skuadër dhe në pjesën e parë axurrët ishin të çori

Mou thumbon Klopp: Trofetë janë ata që vlejnë më shumë
  • 2018-12-15

Mou thumbon Klopp: Trofetë janë ata që vlejnë më shumë

Jose Mourinho me Manchester Unitedin do të tentojnë të dielën që të ndalin ecurinë pozitive të Liverpoolit, por sfida ka filluar që në konferencën e sotme për shtyp. Tekniku portugez ka shigjetuar rivalin e tij te Liverpooli, Jurgen Klopp, duke theksuar se më shumë se loja e bukur, vle

Benzema i jep fitoren e tretë radhazi Realit, triumfon edhe Atletico Madrid
  • 2018-12-15

Benzema i jep fitoren e tretë radhazi Realit, triumfon edhe Atletico Madrid

Ka mjaftuar një gol i Karim Benzema në minutën e 13 të sfidës, që Reali i Madridit të merrte fitoren e tretë radhazi në kampionat, duke u ngjitur përkohësisht në vendin e tretë të renditjes, me dy pikë më pak se Barcelona kryesuese. Skuadra e Solarit vinte pas një humbjeje turpëru

Drama e yllit të Premier League: Mezi pres të mbyllet 2018-ta!
  • 2018-12-14

Drama e yllit të Premier League: Mezi pres të mbyllet 2018-ta!

Fundi i vitit po afron dhe, siç ndodh gjithmonë, është momenti për të bërë bilance. Sigurisht, në futboll bëhet gjithçka më e komplikuar, sepse kur është në mes një top bilanci bëhet në bazë të sezoneve dhe viti i ri vjen gjithmonë në mesin e rrugës së nisur drejt Champions L

Botërori i klubeve nis me spektakël, çfarë përmbysjeje e Al Ain!
  • 2018-12-13

Botërori i klubeve nis me spektakël, çfarë përmbysjeje e Al Ain!

Botërori i Klubeve ka filluar menjëherë me emocione, që në ndeshjen e parë të zhvilluar mes Al Ain dhe Team Wellington. Ekipi nga Emiratet e Bashkuara Arabe bëri mrekullinë në këtë takim, duke përmbysur rezultatin  nga 3-0 në 3-3 dhe më pas të fitojë sfidën me anë të ruletës s

Garë për Pochettinon, e duan dy super klube!
  • 2018-12-13

Garë për Pochettinon, e duan dy super klube!

Sipas të përditshmes angleze The Guardian drejtuesit e Realit të Madridit janë duke menduar për shkarkimin e teknikut të përkohshëm Santiago Solari pas humbjes historike 3-0 në shtëpi ndaj CSKA-së së Moskës mbrëmjen e së mërkurës në Champions League. Në këtë panoramë të re ës

Ajax-Bayern, sfidë prestigji për vendin e parë
  • 2018-12-12

Ajax-Bayern, sfidë prestigji për vendin e parë

Luhen këtë të mërkurë ndeshjet e fundit të raundit të gjashtë dhe të fazës së grupeve që do të japin verdiktet përfundimtare. Kështu në Grupin E, luhen Ajax Bayern i Mynihut dhe Benfica AEK. Në sfidën e Johan Cruyjjf Arena, në fakt, do të luhet për vendin e parë, pasi si bava

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama