Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Champions, PSG shkaterron Barcelonen
  • 2017-02-15

Champions, PSG shkaterron Barcelonen

Barcelona pas më shumë se një dekade mund të mbesë jashtë cerekfinaleve të Uefa Champions League pas një humbje të rëndë në ndeshjen e parë të 1/8 kundër PSG. Francezët fituan 4-0 ndaj blaugranave pas një ndeshje të përsosur në Parc de Prince me ekipin e Enriques që ishte vetëm

Champions, PSG shkatërron Barcelonën
  • 2017-02-15

Champions, PSG shkatërron Barcelonën

Barcelona pas më shumë se një dekade mund të mbesë jashtë cerekfinaleve të Uefa Champions League pas një humbje të rëndë në ndeshjen e parë të 1/8 kundër PSG. Francezët fituan 4-0 ndaj blaugranave pas një ndeshje të përsosur në Parc de Prince me ekipin e Enriques që ishte vetëm

Ancelotti-Wenger respekt per njeri-tjetrin
  • 2017-02-15

Ancelotti-Wenger respekt per njeri-tjetrin

p styletext-align justifyCarlo Ancelotti Bayern Patjeter qe per te fituar Champions League-en te duhet edhe fati por mbi te gjitha te duhet guximi Nuk do fokusohemi te mbrojtja por te kontrolli i lojes dhe zoterimi i topit kjo pasi Arsenali ka lojtare te shpejte qe kundersulmojne mire Kam shume resp

Real Madrid-Napoli Modric i gezuar qe Maradona nuk luan me futboll
  • 2017-02-15

Real Madrid-Napoli Modric i gezuar qe Maradona nuk luan me futboll

p styletext-align justifyMaurizio Sarri Napoli Mendoj se ne teresi rrezikojme njejte edhe nese luajme me stilin e zakonshem edhe nese luajme ne menyre difensive keshtu qe s8217mendoj se duhet te ndryshojme shume Per ne eshte e rendesishme te kuptojme se ne c8217pike jemi krahasuar me skuadrat e medh

L8217Equipe per fitoren e PSG-se Te jashtezakonshem
  • 2017-02-15

L8217Equipe per fitoren e PSG-se Te jashtezakonshem

p styletext-align justify8220Te jashtezakonshem8221 me kete titull u hap te merkuren francezja L8217Equipe e cila i thuri lavde fitores 4-0 qe PSG arriti ndaj Barcelones ne 18-at e Champions League-es 8220Nje shfaqje e jashtezakonshme e parizieneve kunder Barces Tanime nje hap larg cerek-finaleve822

PSG shkaterron Barcelonen surprizon edhe Benfika
  • 2017-02-15

PSG shkaterron Barcelonen surprizon edhe Benfika

p styletext-align justifyNje champions dritherues pas nje pauze dy mujore Pikerisht ne diten e Shen Valentinit ne qytetin e dashuruarve Paris Sg i vuri shkelmin skuadres me ne forme te momentit Barcelones duke e bere te kapitullonte pa kushte Ne Park De Princ francezet fituan me rezultatin e thelle

Humbja në Champions, Luis Enrike: Lojtarët nuk kanë faj
  • 2017-02-15

Humbja në Champions, Luis Enrike: Lojtarët nuk kanë faj

Luis Enrique foli për mediat pas turpërimit 4-0 në Paris. Ai është parë shumë nervoz, madje edhe i dhunshëm, në deklaratat e bëra për TV3. Në konferencë shtypi ai ishte i qetë. Luis Enrique përgëzoi PSG-në, mori përgjegjësinë dhe mbrojti lojtarët: Kjo është themelore. Kundërs