Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.005 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
No Pic available
  • 2017-02-14

Nga Higuain te Morata: Ja sa vlejnë golat e sulmuesve të Europës

Shumë, tepër milionë euro janë shpenzuar në merkaton e fundit të verës për të siguruar sulmuesit me nuhatjen e golit. Real Madrid ka trokitur në derën e Juventus për të rimarrë Morata-n. Për rrjedhojë, Zonja është vënë në lëvizje për Higuain, ndërsa Napoli është kundërpër

Premtimi hot i modeles: Nëse Napoli fiton Champions, seks oral me lojtarët (FOTO)
  • 2017-02-14

Premtimi hot i modeles: Nëse Napoli fiton Champions, seks oral me lojtarët (FOTO)

Modelja italiane Paola Saulino, një tifoze e flaktë e skuadrës së Napolit, ka bërë një premtim të madh sot për fansat e këtij ekipi. Në prag të ndeshjes ndaj Real Madrid, ajo kërkon të karikojë në mënyrën e saj lojtarët e trajnerit Sarri. Në rast se Napoli i saj do të arrijë t

Hysaj gjithcka per te qene kunder Ronaldos
  • 2017-02-14

Hysaj gjithcka per te qene kunder Ronaldos

p styletext-align justifyElseid Hysaj ka alarmuar paksa Napolin dy dite nga ndeshja e shumepritur e te tetave te Champions League ne Bernabeu kunder Realit te Madridit Anesori shqiptar pesoi nje demtim gjate stervitjes duke dale nga fusha me nje fare shqetesimi ne fytyre Por pas ekzaminimeve te krye

Benfika e Borusia Dortmund sfida e dy ish-kampioneve
  • 2017-02-14

Benfika e Borusia Dortmund sfida e dy ish-kampioneve

p styletext-align justifyNuk do te mungojne emocionet ne stadiumin 8220Da Luz8221 te Lisbones ku luhet dueli tjeter i mbremjes se pare te 18 te Champions League Si Benfika edhe Borusia e Dortmundit dy ish-kampione te Evropes vijne nga rezultate jo brilante neper kampionatet respektive Sidoqofte vazh

Barcelona në ndjekje të Elseid Hysajt
  • 2017-02-14

Barcelona në ndjekje të Elseid Hysajt

Barcelona vazhdon të ndjekë me vëmendje Elseid Hysajn. Mbrojtësi shqiptar i Napolit është një nga objektivat kryesorë të skuadrës blaugrana për merkaton e verës së ardhshme dhe nëse dy klubet arrinë marrëveshjen për vlerën e transferimit, gjasat janë që Hysaj të bëjë hapin e m

Fundjave pozitive per Benfican aspak e tille per Dortmundin
  • 2017-02-13

Fundjave pozitive per Benfican aspak e tille per Dortmundin

p styletext-align justifyKostas Mitroglou vazhdoi ne fundjave momentin e mire qe po kalon te Benfica ne kampionatin portugez Shtatlarti grek shenoi nje dy golesh ne fitoren 3-0 qe fajkojte shenuan ndaj Aroucas Keshtu ai e coi ne 10 numrin e realizimeve per kete sezon Fale golave te tij dhe te Carril

Cavani asi nen menge i PSG-se ne Champions League
  • 2017-02-13

Cavani asi nen menge i PSG-se ne Champions League

p styletext-align justifyEdinson Cavani vazhdon te jete arma kryesore e PSG te Unai Emery Kampionet e Frances fituan 3-0 ne transferten me Bordeaux duke mbajtur ritmin e rezultateve pozitive Qe pas humbjes se 14 dhjetorit me Guingamp skuadra e ka marre veten dhe ne 12 ndeshjet e fundit ka regjistrua