Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Serie A Juventus nuk ndalet
  • 2017-02-13

Serie A Juventus nuk ndalet

p styletext-align justifyJuventus e coi ne 7 diferencen ne krye te klasifikimit pas fitores ne Kaljari ne javen e 24 te serise A 2-0 per zonjen e vjeter qe tashme kalon ne kuoten e 60 pikeve dhe ecen e sigurt drejt titullit kampion te ketij sezoni Per teknikun Alegri nje sukses i vertete ne takimin

La Liga fitore e vuajtur e Real
  • 2017-02-12

La Liga fitore e vuajtur e Real

brbrReali nuk shkelqeu por arriti te fitonte ne javen e 22 te kampionatit spanjoll te futbollit duke mbajtur kryesimin perballe rivaleve te Barcelones Ne Pamplona skuadra e Zinedin Zidan fitoi 3-1 ndaj vendasve te Osasuna duke u ngjitur ne kuoten e 49 pikeve nje me shume se vendi i dyte por me dy nd

Barcelona dhuron spektakel ndaj Alaves
  • 2017-02-12

Barcelona dhuron spektakel ndaj Alaves

p styletext-align justifyBarcelona konfirmoi formen e mire te momentit duke fituar me goleade ndeshjen e javes se 22 te La Liges kunder Alaves 6 me 0 Nje rezultat tenistik i arritur ne transferte kunder nje ekipi qe do te jete rivali i katalanasve edhe ne finale e Kupes se Mbretit Nje perballje pa s

No Pic available
  • 2017-02-11

Ancelotti: 7 ekipet që mund të fitojnë Champions-in

Nga Championsi te biseda me Lahm, trajneri i Bayern Munich flet për gjithçka Gazeta italiane Corriere dello Sport ka zhvilluar një intervistë me trajnerin Carlo Ancelotti, që aktualisht drejton bavarezët në Gjermani. Në mesin e 16 trajnerëve të raundit të dytë të Champions League, Ance

Napoli e PSG fitojne provat gjenerale
  • 2017-02-11

Napoli e PSG fitojne provat gjenerale

p styletext-align justifyNapoli realizon me sukses proven gjenerale te Champions Leagues ku te merkuren ne mbremje e pret nje Bernabeu plot dhe Reali i Madridit Ne ndeshjen e vlefshme per javen e 24 te serise A ne San Paolo Xhenoa rezistoi por jo me shume se 50 minuta Pas nje pjese te pare pa gola i

Everton Romelu Lukaku prane riperteritjes se kontrates
  • 2017-02-10

Everton Romelu Lukaku prane riperteritjes se kontrates

p styletext-align justifyE kishte premtuar se do te bente maksimumin dhe duket se po ja del Ronald Koeman thuhet se e ka bindur Romelu Lukakun qe te shfaqe vullnetin per ta riperterire kontraten me Evertonin Trajneri holandez qe pas ardhjes ne krye te skuadres ka mundur te nxjerre me te miren e belg

Bayern-Arsenal Hummels Nuk jemi ne forme
  • 2017-02-10

Bayern-Arsenal Hummels Nuk jemi ne forme

p styletext-align justifyShpresa per nje rezultat pozitiv per Arsenalin Mat Hummels thote se Bayerni i Munich-ut nuk eshte ne formen e tij me te mire Qendermbrojtesi gjerman ka theksuar se bavarezet per kete sezon nuk e kane arritur ende maksimumin e potencialit te tyre Ne kete menyre 28-vjecari i j