Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Lahm zyrtarizon tërheqjen nga futbolli në fund të sezonit
  • 2017-02-08

Lahm zyrtarizon tërheqjen nga futbolli në fund të sezonit

Pas Steven Gerrard, Frank Lampard dhe Ronaldinhos, të cilët i dhanë fund futbollit të luajtur, një tjetër kampion i madh pritet ti japë lamtumirën këtij sporti në fund të këtij sezoni. Ai është kapiteni i Bayern-it dhe njëkohësisht njeriu që ngriti që qiellin e Rio De Janeiros, Kup

Rafael Nadal Do te doja te isha President i Real Madrid
  • 2017-02-08

Rafael Nadal Do te doja te isha President i Real Madrid

p styletext-align justifySe ardhmes nuk i dihet kurre dhe kete gje e thote edhe nje yll si Rafael Nadal i cili se fundmi eshte shprehur hapur se do t8217i pelqente shume qe nje dite te ishte President i Realit te Madridit Tashme dihet prej kohesh qe 30-vjecari fitues i plot 69 turneve te tenisit esh

Marca Simeone te ndjeke rrugen e Klopp te largohet nga Atletico
  • 2017-02-08

Marca Simeone te ndjeke rrugen e Klopp te largohet nga Atletico

p styletext-align justifyEliminimi nga Kupa e Mbretit mund t8217i kushtoje shume Diego Simeones te pakten keshtu thote ne nje analize te sajen gazeta Marca Duke krahasuar karakteristikat dhe situatat e argjentinasit me ato te Jurgen Klopp dhe periudhen kur drejtonte Dortmundin Marca thekson se mbase

Kupa e Mbretit Barcelona ne finale
  • 2017-02-08

Kupa e Mbretit Barcelona ne finale

brbrBarcelona eshte finalistja e pare e Kupes se Mbretit ne Spanje nje ekskluzivitet i platformes Tring Nje beteje e vertete ne Kamp Nou takimi i dyte gjysmefinal mes katalanasve dhe Atletikos se Madridit me dy gola te shenuar ne barazimin 1-1 nje penallti e humbur dhe tre kartone te kuq Edhe pse vi

Leicester rrezikon renien nga kategoria lojtaret i dalin ne mbrojtje Ranierit
  • 2017-02-08

Leicester rrezikon renien nga kategoria lojtaret i dalin ne mbrojtje Ranierit

p styletext-align justifyDanny Simpson dhe lojtare te tjere te Leicester City-it i dalin ne mbrojtje trajnerit te tyre Claudio Raniero Mbrojtesi i 8220Dhelprave8221 ka kembengulur se i gjithe grupi do te luftoje deri ne fund per t8217ia dale mban ketij sezoni te veshtire Aktualisht kampionet e Angli

Manchester City-Aguerolamtumira eshte fare prane
  • 2017-02-08

Manchester City-Aguerolamtumira eshte fare prane

brbrMungojne ende muajLuftoj qe te luaj e me pas do te shoh interesin e klubit per te ardhmen time Keto jane fjalet e Sergio Aguero qe i pergjigjet zerave per nje largim te mundshem nga Manchester City Sulmuesi argjentinas kartoni i te cilit vlen 58 milione euro nuk deshiron qe te rrezikoje te qe

Bayern, Hysaj mes kandidatëve për pasardhës të Lahm
  • 2017-02-08

Bayern, Hysaj mes kandidatëve për pasardhës të Lahm

Jo vetëm Barcelona, Real Madrid, Chelsea dhe Arsenal. Elseid Hysaj është edhe në orbitën e merkatos të Bayern Munchen, për të trashëguar rolin e mbrojtësit të djathtë nga Philip Lahm. Më 11 Nëntor kapiteni i kampionëve të Gjermanisë do të festojë 34-vjetorin e lindjes, por këtë