Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Guardiola kapet mat me bjonden seksi ruse (FOTO)
  • 2017-01-31

Guardiola kapet mat me bjonden seksi ruse (FOTO)

Pep Guardiola është fotografuar i ulur pranë supermodeles ruse, ndërsa ishte me mision bojskautizmi në ndeshjen Monaco-PSG, përpara përplasjes së Champions League. Trajneri i Manchester City ishte duke ndjekur në Ligue 1 ballafaqimin e kryesuesve përpara përplasjes me to në Ligën e Kamp

Dani Carvajal do ti rikthehet skuadres se Real Madrid javes se ardhshme
  • 2017-01-31

Dani Carvajal do ti rikthehet skuadres se Real Madrid javes se ardhshme

p styletext-align justifyJava duket se ka nisur me lajme te mira per Zinedine Zidane Dani Carvajal thuhet se mund t8217i bashkohet skuadres shume me shpejt nga c8217ishte parashikuar nga stafi mjekesor Mbrojtesi 25-vjecar u lendua me 17 janar perpara humbjes 2-1 me Celta Vigon ne Kupen e Mbretit Ai

Bayern fiton ne fushen e Werder Bremen
  • 2017-01-29

Bayern fiton ne fushen e Werder Bremen

p styletext-align justifyBajern i Munihut dhe Lajpcig vijojne duelin ne distance ne kampionatin gjerman edhe pas javes se 18 Te dyja ekipet fituan e per pasoje diferenca vazhdon te mbetet 3 pike gjithnje ne favor te skuadres bavareze Ekipi i drejtuar nga trajneri Anceloti mundi 2 me 1 ne transferte

Për dy pëllëmbë shqiponjë
  • 2017-01-26

Për dy pëllëmbë shqiponjë

Nga Enkel Demi Në tetor të 2014 Olimpiakos i Athinës arrinte të fitonte në Champions League ndaj Juventusit me një gol të Pajtim Kasamit, shqiptar nga Struga. Kasami ma merr mendja ka hyrë në historinë e klubit grek, i cili do të ketë pak gjasa ta ripërsërisë një fitore të këti

Enrique i pasigurt per te ardhmen permendet Sampaoli si zevendesues i tij te Barcelona
  • 2017-01-26

Enrique i pasigurt per te ardhmen permendet Sampaoli si zevendesues i tij te Barcelona

p styletext-align justifyShtohen me tej pasigurite per te ardhmen e Luis Enriques ne krye te Barcelones Trajneri asturian ka fituar 8 trofe ne dy vite gjysme por gjithsesi eshte ne perfundim te kontrates dhe ende nuk ka asgje te qarte ne lidhje me kete ceshtje 8220Skam asgje per te thene8221 8211 u

No Pic available
  • 2017-01-24

Pioli: Te Interi dua themele italiane, mos të ëndërrojmë Messin

Juventusi është një skuadër  e fortë por, jo pathyeshme. Gjashtë fitoret radhazi që ka arritur Interi, kanë bërë që trajnerit Stefano Pioli ti rritet vetëbesimi për skuadrën që ai drejton. Sidoqoftë është një lloj optimizmi që frenohet në momentin kur e pyesin në lidhje me obj

Bilanci i Real Madrid 19 lojtare te lenduar
  • 2017-01-24

Bilanci i Real Madrid 19 lojtare te lenduar

p styletext-align justifyTe Reali i Madridit Marcelo dhe Modric jane shqetesimi i radhes per Zinedine Zidane Dy lojtaret ne fjale u lenduan gjate perballjes se fundjaves me Malagan por klubi ka saktesuar te marten se vetem braziliani ka marre nje lendim serioz Ne fakt Marcelo thuhet se ka pesuar nje