Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.005 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Lendimi i Vidalit nuk eshte serioz do rikthehet per Arsenalin
  • 2017-01-24

Lendimi i Vidalit nuk eshte serioz do rikthehet per Arsenalin

p styletext-align justifyArturo Vidal do i rikthehet skuadres perpara perballjes se pare me Arsenalin keshtu ka bere me dije klubi i Bayernit te Munich-ut duke qetesuar ndjeshem tifozet bavareze Kampionet e Gjermanise u shqetesuan gjate fundjaves pasi kileni u detyrua ta nderprese perballjen me Frei

Napoli komandon ne San Siro, mposht Milanin
  • 2017-01-22

Napoli komandon ne San Siro, mposht Milanin

Napoli triumfon për të dytin vit radhazi ndaj Milanit brenda në San Siro dhe u jep një grusht të rëndë shpresave të kuqezinjve për një vend në Champions. Ashtu si javën e kaluar ndaj Torinos, ekipi i Montellës, pësoi 2 gola të shpejtë, pa mundur më pas të përmbysë shifrat, me nde

Toure refuzon oferten e kinezeve per 25 mln euro ne vit
  • 2017-01-19

Toure refuzon oferten e kinezeve per 25 mln euro ne vit

p styletext-align justifyYaya Toure refuzon zyrtarisht oferten e majme nga Kina plot 430 mije paunde ne jave vetem per te luajtur ne Super-League ose rreth 25 milion euro ne vit Shtatlarti i Manchester City-it thuhet se ka refuzuar megjithese me skuadren aktuale eshte ne fund te kontrates BBC raport

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm
  • 2017-01-17

Pochettino Nuk largohem nga drejtimi i Tottenahm

p styletext-align justify8220Ndihem mire te Tottenhami s8217kam ndermend te largohem8221 8211 keshtu eshte shprehur se fundmi Mauricio Pochettino duke pergenjeshtruar te gjitha zerat qe e shihnin ate ne krye te kombetares argjentinase 44-vjecari drejton Spurs-at qe prej majit te vitit 2014-te dhe ak

Seria A Inter fitore me permbysje
  • 2017-01-16

Seria A Inter fitore me permbysje

brbrFitorja e peste radhazi edhe nje here me permbysje Ne javen e 20 te kampionatit italian zikalterit munden ne San Siro 3-1 Kievon duke treguar besimin e palekundur se objektivi Champions mund te arrihet Nje fitore e merituar per skuadren e Piolit duke arritur te mposhtin rezistencen e kundershtar

No Pic available
  • 2017-01-15

Luhej finalja e Champions-it, por shqiptarët shikonin porno

Shqiptarët njihen si një popull që e ndjekin shumë futbollin, por të dhënat e fundit të një prej faqeve më të njohura në botën e pornografisë, Pornhub janë vërtet tronditëse. Gjatë kohës që është luajtur finalja e Champions League, më 28 Maj, mes Real Madrid dhe Atletico Madrid

No Pic available
  • 2017-01-13

BOOMdenoncon skandalin me vendet e stadiumit Loro Boriçi

Emisioni investigative BOOM në RTV Ora News sot trajtoi një çështje që lidhet me futbollin. Bëhet fjalë për projektin madhor, të stadiumit Loro Boriçi në Shkodër që kushtoi 12 milionë euro. Fillimisht u tha se ky stadium do të strehonte 20 mijë zemra kuqezi. Por sa është numri real