Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Cristiano Ronaldo rremben topin e arte
  • 2016-12-13

Cristiano Ronaldo rremben topin e arte

var fbShare url httpvizionplusalcristiano-ronaldo-rremben-topin-e-artesize smallp styletext-align justifyYlli i Realit te Madridit Cristiano Ronaldo eshte shpallur fitues i topit te arte duke rrembyer kete cmim prestigjioz per te katerten here 31-vjecari portugez la pas rivalin e tij qe luan per Ba

No Pic available
  • 2016-12-12

Hidhet shorti i Champions, ja përballjet e titanëve

U hodh sot në mesditë, në Nion të Zvicrës, shorti i 1/8 finale të Ligës së Kampioneve. Sikurse pritej ka përplasje titanësh. Juventusi ka peshkuar Porton, ndërsa Napoli një përballje të fortë me Real Madrid. E pafat PSG që gjen sërish Barcelonën. Një tjetër ndeshje luksi do të j

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq
  • 2016-12-12

PSG-Barcelona e Bajern-Arsenal ne Champions Juventusi ia hedh paq

var fbShare url httpvizionplusalpsg-barcelona-e-bajern-arsenal-ne-champions-juventusi-ia-hedh-paqsize smallp styletext-align justifyUEFA hodhi ne Nion te Zvicres shortin per raundin e 18-ve te UEFA Champions League nje ekskluzivitet i Platformes Tring dhe Vizion Plus Skuadrat ishin ndare ne dy grup

Shorti i Champions, spikasin PSG-Barça e Bajern-Arsenal
  • 2016-12-12

Shorti i Champions, spikasin PSG-Barça e Bajern-Arsenal

U hodh në Nyon shorti për fazën e 1/8 në Champions League. Duke parë ndarjet e ekipeve në vazo, nuk do të mungonin përballje të forta dhe kështu ndodhi ku spikat dueli PSG-Barça, Bayern Munchen-Arsenal. Po ashtu bie në sy edhe çifti Real Madrid-Napoli, ku mbrojtësi shqiptar Elseid Hysa

Hysaj, pas Murinjos e do edhe Guardiola te Siti
  • 2016-12-11

Hysaj, pas Murinjos e do edhe Guardiola te Siti

Elseid Hysaj çmend anglezët. Pas Manchester United dhe Chelsea-t, në garën për shërbimet e mbrojtësit shqiptar është futur edhe një tjetër emër i madh i Premier League-s. Sipas britanikes Daily Star bëhet fjalë për Manchester City-n e drejtuar nga Pep Guardiola. Klubi i sheikëve ësh

No Pic available
  • 2016-12-10

Guardiola zbulon idhullin e tij: Ai di gjithçka për futbollin

Trajneri i Manchester City, Pep Guardiola, ka shprehur edhe një herë adhurimin e tij për Marcelo Bielsa, duke e përkufizuar atë si një prej idhujve të tij. Guardiola është një nga trajnerët më të suksesshëm në historinë e futbollit, duke fituar 21 trofe në shtatë vite, përfshi kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama