Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Ndizet Madridi, pas Zidanes gati dhe rikthimi Ronaldos
  • 2019-03-12

Ndizet Madridi, pas Zidanes gati dhe rikthimi Ronaldos

Pas 3 triumfesh radhazi në Ligën e Kampionëve, Reali i Madridit u përball verën e kaluar me largimin e dy prej heronjve të triumfeve, trajnerit Zinedine Zidane dhe yllit të skuadrës, Cristiano Ronaldo. Megjithatë mjaftuan disa muaj që Florentino Perez të kuptonte se kishte humbur pjesën

Lorik Cana: Kam qenë Don Zhuan! Tani më bërtet gruaja!
  • 2019-03-12

Lorik Cana: Kam qenë Don Zhuan! Tani më bërtet gruaja!

Këtë të shtunë në emisionin My Living në Vizion Plus, i ftuar për të rrëfyer mbi stilin e jetës ishte kapiteni legjendar i skuadrës Kombëtare të futbollit, Lorik Cana. Ai rrëfeu mbi jetën e tij pasi ka lënë sportin, për dietën strikte ushqimore, për pasionin e madh mbi makinat dh

Fiorentina-Lazio, barazim vrasës për Europa League
  • 2019-03-11

Fiorentina-Lazio, barazim vrasës për Europa League

Fiorentina dhe Lazio ndanë nga një pikë, falë barazimit 1-1 të arritur në Artemio Franchi, rezultat që për hir të së vërtetës, nuk i shërben asnjërës prej skuadrave. Bardhekaltrit e Simone Inzaghit kaluan të parët në avantazh, pasi Ciro Immobile shënoi një supergol, me një godit

Reali fiton në Valadolid, por çfarë ndodhi me VAR-in?
  • 2019-03-11

Reali fiton në Valadolid, por çfarë ndodhi me VAR-in?

Pas një jave të tmerrshme, ku u përballën me eliminimin nga Champions dhe Kupa e Mbretit, por edhe daljen nga lufta për titullin kampion, Reali i Madridit u rikthye te fitorja. Skuadra e drejtuar nga Santiago Solari, arriti të triumfojë me rezultatin e thellë 1-4 në transfertën ndaj Vallad

No Pic available
  • 2019-03-11

Zinedine Zidane merr një vendim të rëndësishëm për karrierën e tij

Tashmë është zyrtare. Zinedine Zidane ka vendosur të kthehet te Reali i Madridit, klub të cilin e la verën e kaluar, pasi arriti të triumfojë 3 sezone radhazi në Ligën e Kampionëve. Skuadra madrilene po kalon një moment tejet të vështirë, pasi javën e kaluar pësoi 3 humbje radhazi n

Lippi parashikon pëmbysjen e Juventusit ndaj Atleticos!
  • 2019-03-11

Lippi parashikon pëmbysjen e Juventusit ndaj Atleticos!

Marcello Lippi, trajneri që fitoi të fundit Kupë Europiane me Juventusin, në vitin 1996, tha të hënën se ata që besojnë se skuadra torineze është jashtë Champions-it, pas disfatës 2-0 në Wanda Metropolitano, nuk e njeh frymën e bardhezinjve. Lippi mendonin se trajneri Massimiliano All

Incidenti, Perez dhe Ramos përplasen në dhomat e zhveshjes
  • 2019-03-08

Incidenti, Perez dhe Ramos përplasen në dhomat e zhveshjes

Përshkallëzohet situata te Reali i Madridit. Sikur të mos mjaftonte eliminimi i turpshëm i kampionëve në fuqi nga Ajaksi i Amsterdamit në Champions League, për më tepër brenda në Santiago Bernabeu, së fundi doli në dritë edhe një grindje ndërmjet presidentit të klubit Florentino Pe

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama