Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Djajtë pushtojnë Parkun e Princave të ndihmuar nga VAR, PSG jashtë Champions
  • 2019-03-07

Djajtë pushtojnë Parkun e Princave të ndihmuar nga VAR, PSG jashtë Champions

Manchester United ka bërë mrekullinë në Parc des Princes, duke skualifikuar nga Champions League PSG, pas një fitoreje 1-3. Edhe pse francezët fituan ndeshjen e parë 0-2 në Angli, për ta Champions League duket se është një kompeticion i mallkuar, pasi dështuan keqazi në shtëpi. Lukak

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!
  • 2019-03-06

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!

Ajaxi i Amsterdamit kthehet ai i kohëve të arta. Harkëtarët pushtuan Santiago Bernabeun duke dhuruar spektakël dhe duke fituar me rezultatin e thellë 1-4 ndaj Realit të Madridit. Kampionët në fuqi të Europës mbetën jashtë Championsit që në fazën e 1/8-ave duke dorëzuar trofeun në m

Bomba nga Spanja, Zidane kthehet te Reali
  • 2019-03-06

Bomba nga Spanja, Zidane kthehet te Reali

Zinedine Zidane mund të kthehet në krye të Realit të Madridit! Deri pak ditë më parë ishte thjesht një hipotezë, por një ditë pas eliminimit të turpshëm të Los Blancos nga Ajaxi në Champions, mësohet se Floretino Perez ka telefonuar francezin, duke i kërkuar që të rimarrë në dor

No Pic available
  • 2019-03-06

Revolucion te Reali, Marcelo i pari që largohet

Eliminimi nga Champions League me Realin e Madridit që lëshoi fronin e Europës pas 1011 ditësh pritet të sjellë një revolucion të vërtetë në shtëpinë e Los Blancos. Tifozët kërkojnë largimin e presidentit Florentino Perez. Megjithatë ai që i ka orët të numëruara në shtëpinë

Çmendet Juventusi, ofron 120 milionë euro për 19-vjeçarin
  • 2019-03-05

Çmendet Juventusi, ofron 120 milionë euro për 19-vjeçarin

Juventusi tashmë është duke menduar për të ardhmen dhe ka vendosur në fokus Joao Felix, qendërsulmuesin e Benfica. Ky i fundit ka ngjallur interesin edhe të klubeve të tjera europiane, si Atletico Madrid, Real Madrid, Barcelona dhe Manchester United. Bardhezinjtë, megjithatë, siç raport

Strakosha i pakalueshëm ndaj Romës, Lazio pushton kryeqytetin
  • 2019-03-03

Strakosha i pakalueshëm ndaj Romës, Lazio pushton kryeqytetin

Derbi i Romës është bardhëkaltër, me Lazion që pas katër sfidave u rikthye të mposhtë rivalët e përjetshëm të kryeqytetit 3-0. E bëri falë Caiceos, Imobiles dhe Cataldit, por dhe falë Strakoshës, që me pritjet e tij u tregua i jashtëzakonshëm, duke ruajtur në momentet më të v

Çelsi fiton dhe ndez shpresat për vendin e katërt (Video)
  • 2019-03-03

Çelsi fiton dhe ndez shpresat për vendin e katërt (Video)

Në Premier League, përtej duelit të titullit mes Manchester City-t dhe Liverpoolit, ka edhe një garë të ashpër për vendin e katërt, pozicioni i fundit që të jep mundësinë për të luajtur në Champions League sezonin e ardhshëm. Fitorja e Chelsea-t 1-2 në fushën e Fulhamit e ndez edh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama