Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Icardi: Gjithçka mund të ndodhë në një familje, por jo kjo!
  • 2019-02-28

Icardi: Gjithçka mund të ndodhë në një familje, por jo kjo!

Mauro Icardi është gjithmonë dhe më larg Inter-it. Sulmuesi argjentinas ka bërë një postim të gjatë në Instagram ku ka shpjeguar atë që nuk shkon në familjen zikaltër. Një reagim që ka ardhur pasi trajneri Spalletti ka refuzuar të flasë për sulmuesin zikaltër, duke thënë: ̶

Solskjaer e lë në stol, Lukaku kërkon transferimin te Juventusi
  • 2019-02-27

Solskjaer e lë në stol, Lukaku kërkon transferimin te Juventusi

Ardhja e trajnerit norvegjez Ole Gunnar Solskjaer në stolin e Manchester Unitedit, ka rezultuar më shumë se e suksesshme për klubin, që tashmë është rikthyer bindshëm në garë për një vend në zonën Champions të renditjes. Megjithatë nuk duket kaq i lumtur qendërsulmuesi i skuadrës,

Juven e nderon Dybala, ndërsa në fund e shpëton shtylla (Video)
  • 2019-02-24

Juven e nderon Dybala, ndërsa në fund e shpëton shtylla (Video)

Mjaftoi goli i Paulo Dybalas në minutën e 67-të që Juventusi të siguronte fitoren e radhës në Serinë ndaj Bolognas në transfertë, duke vijuar pa rivalë rrugëtimin drejt titullit të radhës kampion. Tri pikë të vuajtura këto për bardhezinjtë, që në kohën shtesë ishin më shumë

Modric mposht Messin, fiton një tjetër çmim prestigjoz!
  • 2019-02-22

Modric mposht Messin, fiton një tjetër çmim prestigjoz!

Luka Modric nderohet me një tjetër çmim prestigjoz. Mesfushori kroat ka fituar garën me emra të mëdhenj si Lionel Messi, Eden Hazard e Neymar Jr, pasi është shpallur organizatori më i mirë i vitit 2018. Federata Ndërkombëtare e Historisë & Statistikave të Futbollit (IFFHS) e vlerë

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t
  • 2019-02-21

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t

Atletico Madrid bën për ujë të ftohtë Juventusin dhe pakëson ndjeshëm shanset e bardhezinjëve për të triumfuar në këtë edicion të Champions League. 5 gishtave të Ronaldos që u tregonte tifozëve të Atleticos të cilët e vëshëllyen, se ai ka fituar 5 Champions League, Los Colchone

Simeone kërkon falje: Nuk e kisha me tifozët e Juves!
  • 2019-02-21

Simeone kërkon falje: Nuk e kisha me tifozët e Juves!

Atletico Madridi zhvilloi një ndeshje të madhe ndaj Juventusit në Champions, por në fund të sfidës la një shije të keqe mënyra e festimit të Diego Simeones pas golit të Gimenez. Trajneri argjentinas bëri një shenjë nga organet gjenitale, por në konferencën për shtyp u justifikua duk

Nani e mbyll me Europën, kalon në MLS
  • 2019-02-18

Nani e mbyll me Europën, kalon në MLS

Luis Nani bëhet gati për të nisur një aventurë të re përtej Oqeanit. Sulmuesi i Sporting Lisbonës do ta vazhdojë karrierën e tij në Major League Soccer me ekipin e Orlando City-t, që ka vendosur të bëjë një goditje të madhe, e para që pas largimit të Kakasë. Nani do të përfitoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama