Rezultate te kerkimit per termin: +Champions

Meta: total 1000 / total_found 9982 / time 0.004 / keyword[0] champions / docs[0] 9982 / hits[0] 15009 /
Milani ia del në Bergamo, Piatek djeg Berishën dhe Gjimshitin
  • 2019-02-17

Milani ia del në Bergamo, Piatek djeg Berishën dhe Gjimshitin

Në një fushë të vështirë si ajo e Bergamos, ku pak skuadra ia kanë dalë, Milani gjunjëzoi Atalantën, duke e mposhtur me rezultatin 1-3. Kuqezinjtë e Gattusos vijojnë me formën e mirë dhe me 3 pikët e marra në këtë transfertë përballë një rivali direkt, po fillojnë të konsoli

Interi ia del edhe pa Icardin, Genoa përmbys Lazion (Video)
  • 2019-02-17

Interi ia del edhe pa Icardin, Genoa përmbys Lazion (Video)

Interi nuk e vuan mungesën e Mauro Icardit. Pasi fitoi në Europa League ndaj Rapidit të Vjenës, ekipi zikaltër iu imponua 2-1 në San Siro Sampdorias në javën e 24-t të Serisë A, duke dhënë një tjetër sinjal se sulmuesi argjentinas nuk është i pazëvendësueshëm në formacionin e Luc

Icardi bëhet enigmatik nëpërmjet një postimi në Instagram
  • 2019-02-16

Icardi bëhet enigmatik nëpërmjet një postimi në Instagram

Situata e Mauro Icardit te Interi vijon të bëhet gjithnjë e më enigmatike, pas vendimit të ditës së martë, të drejtuesve të klubit, për ti hequr shiritin e kapitenit, si rrjedhojë e disa sjelljeve të pahijshme nga ana e tij dhe bashkëshortes menaxhere, Ëanda Nara. Sulmuesi refuzoi të

Solari drejt konfirmimit, ndryshojnë skenarët e merkatos te Reali
  • 2019-02-16

Solari drejt konfirmimit, ndryshojnë skenarët e merkatos te Reali

Rigjetja e qetësisë dhe rezultateve në kampionat, barazimi në El Classicon e parë të Kupës së Mbretit, por edhe fitorja ndaj Ajaxit në Champions, kanë bindur drejtuesit e Realit të Madridit, që të konfirmojnë Santiago Solarin në stol edhe për sezonin e ardhshëm. Tekniku argjentinas

E bujshme, Ferguson rikthehet në stolin e Manchester United!
  • 2019-02-16

E bujshme, Ferguson rikthehet në stolin e Manchester United!

Mund të tingëllojë me diçka të pabesueshme por është e vërtetë. Manchester United ka konfirmuar se Sir Alex Ferguson do të kthehet në stolin e Djajve të Kuq për një ndeshje të veçantë, e cila do të luhet për të festuar 20-vjetorin e sezonit të tripletës së fundit. Një përfaq

Totenhami drejt çerekfinaleve, Reali falënderon VAR-in
  • 2019-02-14

Totenhami drejt çerekfinaleve, Reali falënderon VAR-in

VAR-i debutoi në Champions League me një vendim në favor të Realit të Madridit, pasi teknologjia ndërhyri për të sinjalizuar pavlefshmërinë e një goli të mesfushorit të Ajaxit, Tagliafico, me këtë të fundit që kishte qenë në pozicion jashtë loje në momentin e gjuajtjes drejt por

Mrekullia Zaniolo, Roma gati ti gjashtëfishojë pagën
  • 2019-02-14

Mrekullia Zaniolo, Roma gati ti gjashtëfishojë pagën

Kur mbërriti në verë te Roma, si pjesë e marrëveshjes për transferimin e Radja Nainggolan tek Interi, Nicolo Zaniolo ishte thjesht një sulmues premtues, një bast për tu fituar nga verdhekuqtë, që u kritikuan shumë për humbjen e mesfushorit belg. Por më pak se 7 muaj nga transferimi i t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama