Rezultate te kerkimit per termin: +Championsit

Total: 526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.332Z

Finalja e Championsit, kupa mbërrin në Kardif

Kupa mbërrin! Ajo, më e bukura, më pesitigjiozja, më e kërkuara. Ajo me veshë të mëdhenj. Trofeu i Championsit 2016-2017 ka zbarkuar në Kardif mes duarve të ambasadorit të UEFA-s Ian Rush dhe të kryeministri të Uellsit, Carel Welsh. Finalja e Championsit do të luhet të shtunën më 3

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.206Z

Ronaldo dhe shorti i Championsit ne fokus te mediave nderkombetare

var fbShare url httpvizionplusalronaldo-dhe-shorti-i-championsit-ne-fokus-te-mediave-nderkombetaresize smallp styletext-align justifyShtypi nderkombetar i se martes u hap natyrshem me nje vemendje kryesore te Cristiano Ronaldo Keshtu France Football kishte ne faqen e pare portugezin me Topin e Arte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Ibrahimovic, njeriu i Championsit

Edhe pse nuk e ka fituar kurrë Ligën e Kampionëve, Zlatan Ibrahimovic ka me çka të mburret në këtë eveniment. Sulmuesi suedez e ka thyer rekordin absolut, duke u bërë lojtari i parë në histori të këtij kompeticioni që shënon gol me gjashtë ekipe të ndryshme, përfshirë këtu Ajaxi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.297Z

Ronaldo alarmon madrilenët, rrezikon finalen e Championsit?

Florentino Perez pati paralajmëruar Zinedine Zidanen, që të harrojë El Clasicon dhe të përqendrohet te finalja e Championsit, por francezi vendosi të hedhë në fushë më të mirët në Camp Nou. Duket se kokëfortësia e trajnerit madrilen pati edhe kosto, pasi Cristiano Ronaldo pësoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.031Z

Parathenia e finales se Championsit Dortmund-bajern

Nuk pati vetëm gola në duelin mes Dortmundit dhe Bajernit në Bundesligë. Barazimi 1-1, me gola të Blashçikovskit dhe Mario Gomezit, u arrit në një ndeshje të ashpër, ku nuk munguan gabimet, tensioni dhe kartoni i kuq dhe që ishte parathën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.824Z

Siti e Arsenali, nga dy finale para Championsit

Shorti i 1/8-ve të "FA Cup" ka qenë i pamëshirshëm me skuadrat më të forta të mbetura në garë. Kështu, veç Mançester Siti-Çelsi, në këtë fazë do të luhet edhe Arsenal-Liverpul. Por ajo që shqetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.621Z

Milani i thotë lamtumirë Championsit

  Fitorja me Udinezen nuk mjaftoi për kuqezinjtë. Tifozët protestojnë klubin, Galiani qetëson Tifozët e Milanit e ngrenë zërin sërish. Para ndeshjes kundër Udinezes, "klani i vjetër" ka shpërndarë në stadium fletushka për ta kundërshtuar sërish klubin dhe për t'i kërkuar n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama