Rezultate te kerkimit per termin: +Championsit

Total: 526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.168Z

Ibrahimovic, njeriu i Championsit

Edhe pse nuk e ka fituar kurrë Ligën e Kampionëve, Zlatan Ibrahimovic ka me çka të mburret në këtë eveniment. Sulmuesi suedez e ka thyer rekordin absolut, duke u bërë lojtari i parë në histori të këtij kompeticioni që shënon gol me gjashtë ekipe të ndryshme, përfshirë këtu Ajaxi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.297Z

Ronaldo alarmon madrilenët, rrezikon finalen e Championsit?

Florentino Perez pati paralajmëruar Zinedine Zidanen, që të harrojë El Clasicon dhe të përqendrohet te finalja e Championsit, por francezi vendosi të hedhë në fushë më të mirët në Camp Nou. Duket se kokëfortësia e trajnerit madrilen pati edhe kosto, pasi Cristiano Ronaldo pësoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.031Z

Parathenia e finales se Championsit Dortmund-bajern

Nuk pati vetëm gola në duelin mes Dortmundit dhe Bajernit në Bundesligë. Barazimi 1-1, me gola të Blashçikovskit dhe Mario Gomezit, u arrit në një ndeshje të ashpër, ku nuk munguan gabimet, tensioni dhe kartoni i kuq dhe që ishte parathën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.824Z

Siti e Arsenali, nga dy finale para Championsit

Shorti i 1/8-ve të "FA Cup" ka qenë i pamëshirshëm me skuadrat më të forta të mbetura në garë. Kështu, veç Mançester Siti-Çelsi, në këtë fazë do të luhet edhe Arsenal-Liverpul. Por ajo që shqetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.621Z

Milani i thotë lamtumirë Championsit

  Fitorja me Udinezen nuk mjaftoi për kuqezinjtë. Tifozët protestojnë klubin, Galiani qetëson Tifozët e Milanit e ngrenë zërin sërish. Para ndeshjes kundër Udinezes, "klani i vjetër" ka shpërndarë në stadium fletushka për ta kundërshtuar sërish klubin dhe për t'i kërkuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.852Z

Statistika të frikshme, Ronaldo Mbreti i Championsit

Numrat e Cristiano Ronaldos janë të një jashtëtokësori dhe vazhdojnë të përmirësohen pas çdo ndeshjeje. Për të disatën herë portugezi ndëshkon keq Juventusin. Realizoi dy gola në fitoren 0-3 të Realit, njëri më i bukur se tjetri. Fillimisht thelloi rekordin personal pas vetëm 2 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.194Z

Brexit, Messi e Neymar rrezikojnë finalen e Championsit

Lionel Messi dhe Neymar mund të rrezikojnë aktivizimin në finalen e Champions Leagues nëse Barcelona siguron një vend në fialen e Cardifit. Nuk është një lajm që krijohet thjesht për të fituar audiencë, por një mundësi reale nëse analizon pasojat e Brexit. Alarmin e jep presidenti i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama