Rezultate te kerkimit per termin: +Championsit

Total: 526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.297Z

Ronaldo alarmon madrilenët, rrezikon finalen e Championsit?

Florentino Perez pati paralajmëruar Zinedine Zidanen, që të harrojë El Clasicon dhe të përqendrohet te finalja e Championsit, por francezi vendosi të hedhë në fushë më të mirët në Camp Nou. Duket se kokëfortësia e trajnerit madrilen pati edhe kosto, pasi Cristiano Ronaldo pësoi një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.031Z

Parathenia e finales se Championsit Dortmund-bajern

Nuk pati vetëm gola në duelin mes Dortmundit dhe Bajernit në Bundesligë. Barazimi 1-1, me gola të Blashçikovskit dhe Mario Gomezit, u arrit në një ndeshje të ashpër, ku nuk munguan gabimet, tensioni dhe kartoni i kuq dhe që ishte parathën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.824Z

Siti e Arsenali, nga dy finale para Championsit

Shorti i 1/8-ve të "FA Cup" ka qenë i pamëshirshëm me skuadrat më të forta të mbetura në garë. Kështu, veç Mançester Siti-Çelsi, në këtë fazë do të luhet edhe Arsenal-Liverpul. Por ajo që shqetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.621Z

Milani i thotë lamtumirë Championsit

  Fitorja me Udinezen nuk mjaftoi për kuqezinjtë. Tifozët protestojnë klubin, Galiani qetëson Tifozët e Milanit e ngrenë zërin sërish. Para ndeshjes kundër Udinezes, "klani i vjetër" ka shpërndarë në stadium fletushka për ta kundërshtuar sërish klubin dhe për t'i kërkuar n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.852Z

Statistika të frikshme, Ronaldo Mbreti i Championsit

Numrat e Cristiano Ronaldos janë të një jashtëtokësori dhe vazhdojnë të përmirësohen pas çdo ndeshjeje. Për të disatën herë portugezi ndëshkon keq Juventusin. Realizoi dy gola në fitoren 0-3 të Realit, njëri më i bukur se tjetri. Fillimisht thelloi rekordin personal pas vetëm 2 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.194Z

Brexit, Messi e Neymar rrezikojnë finalen e Championsit

Lionel Messi dhe Neymar mund të rrezikojnë aktivizimin në finalen e Champions Leagues nëse Barcelona siguron një vend në fialen e Cardifit. Nuk është një lajm që krijohet thjesht për të fituar audiencë, por një mundësi reale nëse analizon pasojat e Brexit. Alarmin e jep presidenti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.342Z

Elitarët, 2 javë “ferri” mes Kampionatit dhe Championsit

Seria A – Interi, nën presion. Humbja e fundit me Romën jo vetëm ka krijuar një lloj tensioni tek skuadra zikaltër, por sikur të mos mjaftonte kjo dy javët në vazhdim duke nisur nga sonte parashikohen tejet të vështira. Skuadra e Mourinjos do të presë sonte CSKA-në e Moskës dhe m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama