Rezultate te kerkimit per termin: +Championsit

Total: 526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.676Z

Bale: Unë në një nivel me Ronaldon dhe Messin

Sulmuesi i Real Madrid Gareth Bale beson se ai mund të arrijë në të njëjtat nivele si Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi. Besoj se jam i aftë për të arritur në nivelin e tyre sepse i njoh aftësitë e mia, ka thënë Bale për Daily Mirror. Përsa i përket topit të Artë sulmuesi i Real M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.115Z

Atletico-Real Madrid finalja e Champions League

Dy ekipet madrilene Atletico dhe Real jane finalistet e ketij sezoni ne Champions League Reali i Madridit arriti te kaloje ne finale pas fitores 1-0 ndaj Manchester Citytbr br Edhe pse ne takimin e zhvilluar mbremjen e se merkures ne Bernabeu u rikthye Ronaldo si titullar edhe nje here ishte uells

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.136Z

Ançeloti: Unë tek Milani ? Jo, qëndroj në Madrid

Ançeloti dhe Milan, një histori e kakuar, të paktën kështu mendon tekniku i Real Madrid, Karlo Ançeloti.  “Unë jam në kontakt me Gallianin vetëm për shkak se ne jemi miq, kjo nuk ka aspak lidhje me një të ardhme timen klubi kuqezi.” -tha Ançeloti Trajneri po mendon vetëm p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.329Z

Riberi terhiqet nga kombetarja e Frances

0 brbr brbrFrank Riberi eshte terhequr nga kombetarja e FrancesNe moshen 31-vjecare mori vendimin per tu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.851Z

Sevilla bën golat, Bayerni merr fitoren

Në sfidën tjetër të mbrëmjes së sotme të Championsit, Bayerni arriti të fitojë me përmbysje në Andaluzi, ndaj Sevillas, me rezultatin 1-2. Të 3 golat patën për protagonistë futbollistë spanjollë, teksa Sarabia kaloi skaudrën e Montellës fillimisht në avantazh, ndërsa Jesus Navas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.511Z

Ritmi i `çmendur` i Leo Mesit

Lionel Mesi vazhdon të shënojë me ritëm të `çmendur` në Primera Division. Falë dygolëshit të tij në transfertën e Eibarit, katalanasit shënuan fitoren e 21-të në Primera Division. Ylli argjentinas ka realizuar prej 4 janarit 17 finalizime në vetëm 10 takime. Në 39 ndeshje që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.966Z

Ronaldon po e lene nervat ja cfare beri ne stervitje VIDEO

Nuk ka lajme aspak te mira ne prag te ndeshjes se Championsit ndaj Dortmundit per trajnerin Zinedine Zidane Cristiano Ronaldo po kalon nje moment te veshtire dhe kete gje ai e tregoi edhe ne stervitjebr br Ne stervitjen e dites se djeshme ai nuk eshte pare ne humor te mire pasi aksidentalish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama