Rezultate te kerkimit per termin: +Championsit

Total: 526
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.852Z

Statistika të frikshme, Ronaldo Mbreti i Championsit

Numrat e Cristiano Ronaldos janë të një jashtëtokësori dhe vazhdojnë të përmirësohen pas çdo ndeshjeje. Për të disatën herë portugezi ndëshkon keq Juventusin. Realizoi dy gola në fitoren 0-3 të Realit, njëri më i bukur se tjetri. Fillimisht thelloi rekordin personal pas vetëm 2 m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.194Z

Brexit, Messi e Neymar rrezikojnë finalen e Championsit

Lionel Messi dhe Neymar mund të rrezikojnë aktivizimin në finalen e Champions Leagues nëse Barcelona siguron një vend në fialen e Cardifit. Nuk është një lajm që krijohet thjesht për të fituar audiencë, por një mundësi reale nëse analizon pasojat e Brexit. Alarmin e jep presidenti i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.342Z

Elitarët, 2 javë “ferri” mes Kampionatit dhe Championsit

Seria A – Interi, nën presion. Humbja e fundit me Romën jo vetëm ka krijuar një lloj tensioni tek skuadra zikaltër, por sikur të mos mjaftonte kjo dy javët në vazhdim duke nisur nga sonte parashikohen tejet të vështira. Skuadra e Mourinjos do të presë sonte CSKA-në e Moskës dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.693Z

Kristiano Ronaldo, shënuesi më i mirë në historinë e Championsit

Me 17 golat e shënuar, padyshim ai është golashënuesi më i mirë i Ligës së Kampioneve. Edhe pse nuk ka shënuar në finalen e Championsit, Kristiano Ronaldo hyn në historinë e trofeut më të rëndësishëm në Europ&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.785Z

Paqe mes Dortmundit dhe Bajernit, një test për finalen e Championsit

TIRANE-Ka paqe mes Dortmundit dhe Bajernit. Ashtu si në fazën e parë në Mynih, këta dy ekipe e kanë përfunduar ndeshjen në 1-1, edhe pse në fund Bajerni ka luajtur me një futbollist më pak pas daljes me karton të kuq të Rafinjas. N&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.509Z

Champions, Reali Madridi në Kiev ashtu si në Kardif!

Në këmbë nga e majta: Navas, Ramos, Kroos, Varane, Benzema, Ronaldo. Në gjunjë nga e majta: Casemiro, Marcelo, Carvajal, Isco, Modriç. Një diciturë perfekte si për foton e prag-ndeshjes Real-Madrid-Juve, finale e Championsit 2017 në Kardif, ashtu edhe për Real Madrid-Liverpul, finalja e C

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.770Z

Spektakli i Championsit

Ikën e kaluan mrekullia e Barcelonës, përmbysja e madhe e Mançester Junajtid dhe shkëlqimi i Roberto Soldados për Valencian në Bjellorusi. Championsi ka edhe më. Mbrëmjen e sotme luhen 8 ndeshje të tjera që premtojnë spektakël dhe q&

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama