Rezultate te kerkimit per termin: +Chrissy

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.238Z

Chrissy Teigen publikon foton e parë të të bijës

Siç tha edhe ne intervistën e dhëne për People, Chrissy Teigen premtoi se nuk do t`i mbante sekret foto e të bijës Luna, dhe e mbajti premtimin e dhënë. Vetëm pak dite pasi vajza erdhi në jetë Chrissy publikoi në Instagram, foton e tyre të parë. Pavarësisht se nuk e tregon të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.102Z

Chrissy Teigen e dashuron shtatzaninë, planifikon fëmijën e dytë pas të parit

Modelja bukuroshe, Chrissy Teigen, ndihet shumë e lumtur që së shpejti do të bëhet nënë, madje po e shijon aq shumë shtatzaninë saqë po planifikon beben e dytë edhe pse nuk ka lindur të parin. Chrissy është e fiksuar me idenë që së shpejti do të bëhet nënë dhe nuk dëshiron që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.249Z

John Legend dhe Chrissy Teigen sërish prindër

Chrissy Teigen së shpejti mund të sjellë në shtëpi një motër të vogël osë vëlla për vogëlushën e tyre Luna. Ylli i pasarelave ka zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj John Legend po planifikojnë të sjellin në jetë një tjetër fëmijë me anë të fertilizimit in vitro. Çifti ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.451Z

Chrissy Tiegen dhe John Legend të lumtur, do të bëhen prindër

Transmetuar më 13.10.2015 - 17:40 PUBLICITET Lajm i gëzueshëm për çiftin Chrissy Tiegen dhe John Legend.  John vendos dorën mbi barkun e Chrissy dhe diçitura thotë: “Jemi shtatzënë! Joh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.929Z

John Legend i kap vithet Chrissy Teigen ne publik

var fbShare url httpvizionplusaljohn-legend-i-kap-vithet-chrissy-teigen-ne-publiksize smallbrbrAta kane qene se bashku prej vitesh dhe duket se kane ende shume pasion per njeri-tjetrinKeshtu John Legend nuk rezistoi dot ta prekte gruan e tij ne menyre te pahijshme duke vendosur doren tek te pasmet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:54.508Z

Chrissy Teigen ka harruar mbathjet në shtëpi

Transmetuar më 31.08.2015 - 13:03 Fotot e super modeles bukuroshe Chrissy Teigen të bëra në tapetin e kuq të MTV VMA kanë bërë xhiron e botës në rrjetet sociale. Bukuroshja 29-vjeçare, e cila në këtë aktivitet s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:40.603Z

Chrissy Teigen, foto seksi për sportin FOTO

Modelja seksi  Chrissy Teigen ka treguar detajet e fotove të saj si imazh i veshjeve sportive dhe aksesorëve e mjeteve ndihmëse për të mbajtur trupin në formë . Gruaja e këngëtarit të njohur John Legend ka thënë se sporti është një ndër gjërat që ka rëndësi për shëndetin dhe b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama