Rezultate te kerkimit per termin: +Chrissy

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.642Z

Chrissy Teigen: Pas lindjes fillova të ndihem shumë seksi

Chrissy Teigen, është një nga ato modelet që dashur pa dashur shkon kundër rrymës. Këtë e kemi vërtuar plotësisht në intervistën e fundit që dha bashkëshortja e John Legend. Nëse shumë femra pas lindjes nuk ndihen rehat me veten, u duket vetja të shëndosha etj, me Chrissy ka ndodhu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.272Z

FOTO/ Chrissy Teigen siç e ka bërë nëna

Chrissy Teigen i ka tregaur të gjitha teksa po realizonte një set të ri fotografik në plazh. Bukuroshja ndodhej së bashku me bashkëshortin e saj John Legend.  Gjatë gjithë kohës John vështirë të mund t’i shkëpuste sytë nga gruaja e tij super e nxehtë.   &nbs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.565Z

Dalin pamjet krejt lakuriq të Chrissy Teigen pranë John Legend

Transmetuar më 15.03.2015 - 20:48 Ata gjithmonë e kanë treguar se janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin por kësaj radhe Chrissy Teigen dhe John Legend dukeshin më shumë se të dashuruar gjatë një seti fotografik qÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.537Z

Chrissy Teigen topless për revistën GQ

Chrissy Teigen është ylli i GQ në Meksikë për muajin korrik, e cila do jetë në kopertinën e kësaj reviste. Me një buzëqeshje të madhe, modelja pozon topless teksa mbulon gjoksin me duar.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:48.836Z

Zhveshje totale e Chrissy Teigen FOTO

Transmetuar më 29.07.2015 - 21:09 Bashkëshortja e këngëtarit John Legend, e ka ndarë mendjen që popullaritetin ta rrisë fort, duke u zhveshur sa më shumë. domethënë pa asgjë në trup. E tani, Chrissy Teigen nuk ngur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.087Z

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend bëhën prindër

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend, janë bërë prindër për herë të parë me një vajzë. Vajza ka ardhur në jetë të enjten e 14 Prillit , por Chrissy vendosi që lajmin ta shpërndajë të dielën në rrjetin social bashkë me një foto. “Ajo është këtu! Luna Simone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.166Z

Chrissy Teigen: Ndihem mirë me shtatëzaninë e parë

Ajo së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, dhe përpiqet që ta tregojë lumturinë që ndjen në cdo moment me cdo mënyrë. Këtë herë modelja Chrissy Teigen e tregoi me anë të një interviste. Në ndryshim nga mikja e saj Kim Kardashian e cila e vuajti shumë shtatëzaninë e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama