Rezultate te kerkimit per termin: +Chrissy

Total: 69
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.087Z

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend bëhën prindër

Modelja Chrissy Teigen dhe këngëtari John Legend, janë bërë prindër për herë të parë me një vajzë. Vajza ka ardhur në jetë të enjten e 14 Prillit , por Chrissy vendosi që lajmin ta shpërndajë të dielën në rrjetin social bashkë me një foto. “Ajo është këtu! Luna Simone

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.166Z

Chrissy Teigen: Ndihem mirë me shtatëzaninë e parë

Ajo së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, dhe përpiqet që ta tregojë lumturinë që ndjen në cdo moment me cdo mënyrë. Këtë herë modelja Chrissy Teigen e tregoi me anë të një interviste. Në ndryshim nga mikja e saj Kim Kardashian e cila e vuajti shumë shtatëzaninë e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.536Z

Chrissy Teigen dhe John Legend shprehin dashurinë në publik

Nuk ka dyshim që ardhja në jetë e vajzës Luna, ka forcuar edhe më shumë dashurinë e John Legend dhe bashkëshortes së tij Chrissy Teigen. Cifti janë parë së fundi të tregojnë ndjenjën e madhe për njëri-tjetrin teksa ndiqnin ndeshjen e Dodgers. Padyshim ata ishin të shoqëruar edhe n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.238Z

Chrissy Teigen publikon foton e parë të të bijës

Siç tha edhe ne intervistën e dhëne për People, Chrissy Teigen premtoi se nuk do t`i mbante sekret foto e të bijës Luna, dhe e mbajti premtimin e dhënë. Vetëm pak dite pasi vajza erdhi në jetë Chrissy publikoi në Instagram, foton e tyre të parë. Pavarësisht se nuk e tregon të gjithë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.102Z

Chrissy Teigen e dashuron shtatzaninë, planifikon fëmijën e dytë pas të parit

Modelja bukuroshe, Chrissy Teigen, ndihet shumë e lumtur që së shpejti do të bëhet nënë, madje po e shijon aq shumë shtatzaninë saqë po planifikon beben e dytë edhe pse nuk ka lindur të parin. Chrissy është e fiksuar me idenë që së shpejti do të bëhet nënë dhe nuk dëshiron që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.249Z

John Legend dhe Chrissy Teigen sërish prindër

Chrissy Teigen së shpejti mund të sjellë në shtëpi një motër të vogël osë vëlla për vogëlushën e tyre Luna. Ylli i pasarelave ka zbuluar se ajo dhe bashkëshorti i saj John Legend po planifikojnë të sjellin në jetë një tjetër fëmijë me anë të fertilizimit in vitro. Çifti ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:59.451Z

Chrissy Tiegen dhe John Legend të lumtur, do të bëhen prindër

Transmetuar më 13.10.2015 - 17:40 PUBLICITET Lajm i gëzueshëm për çiftin Chrissy Tiegen dhe John Legend.  John vendos dorën mbi barkun e Chrissy dhe diçitura thotë: “Jemi shtatzënë! Joh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama