Rezultate te kerkimit per termin: +Christodoulou

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.968Z

Britani, prifti ne mbrojtje te Christodoulou

Nje prift katolik ne Angli, i cili ishte prezent ne seancen e fundit gjyqesore te dy britanikeve te akuzuar per ngacmime seksuale te femijeve ne nje jetimore ne Tirane, ka hedhur akuza te renda ndaj drejtesise shqiptare. Prifti i quajtuar Rev Bernard Cocker, ne nje interviste per gazeten

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.564Z

Petros Christodoulou

Njeriu i 300 miliardë eurove është pozicioni më i rëndësishëm që ekziston sot në Greqi dhe Petros Christodoulou e di mirë këtë. Sapo ka marrë në dorë Agjencinë e Borxhit Publik në Athinë dhe është ngarkuar me “misionin e pamundur” të nxjerrjes së vendit nga kriza ek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.640Z

Christodoulou dhe Arnold mohojnë akuzat

Dy britanikët e akuzuar për pedofili dhe të ekstraduar tre ditë më parë për t‘u gjykuar në Shqipëri, kanë mohuar akuzat e ngritura ndaj tyre duke pretenduar se nuk kanë kryer asnjë krim ndaj fëmijëve të qendrës "Fëmijët e tij". Ata janë paraqitur dje në gjykatën e shkallës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.663Z

Anglezët e "pedofilisë" përballen në gjyq

David Braun tregon abuzimet që kolegët e tij kanë bërë me fëmijët e mitur që ndodheshin në qendrën "Fëmijët e tij" TIRANË- Gjykata e Shkallës së Parë në kryeqytet, dëgjoi dje dëshminë e të dënuarit me 20 vjet burg për pedofili, anglezit David Braun, në procesin penal ndaj d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.511Z

Pas ekstradimit, bëhet gati procesi për britanikët

Gjykata e Tiranës është gati për të nisur procesin ndaj dy britanikëve të akuzuar për pedofili dhe që u ekstraduan mbrëmjen e së premtes. Burime zyrtare nga kjo gjykatë thanë dje për "Shqip" se në fillim të javës së ardhshme pritet që të caktohet data për seancën e parë të pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.602Z

Avokatja e Braun: S‘i mbroj 2 anglezët, përdhunuan fëmijët

Greko-anglezi, Dino Christodoulou dhe skocezi, Robin James Arnold nuk do të mbrohen nga avokatja e David Braun. Fatos Mahmutaj Lajmin e pohoi dje vetë avokatja gjatë një kontakti telefonik. Sipas saj, shkak për të mos i mbrojtur para togave të zeza dy të ekstraduarit ishte fakti që ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.600Z

Ekstradohen britanikët e pedofilisë,qeli speciale në Burgun 302 në Tiranë

 TIRANE – Greko-anglezi Dino Christodoulou dhe skocezi Robin James Arnold kanë mbërritur në Tiranë me pranga. Mesnatën e djeshme, dy të akuzuarit për përdhunimin e disa fëmijëve të moshës 3 deri 13 vjeç u janë dorëzuar policëve të burgjeve, të cilët i kanë dërgu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama