Rezultate te kerkimit per termin: +Christodoulou

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.663Z

Anglezët e "pedofilisë" përballen në gjyq

David Braun tregon abuzimet që kolegët e tij kanë bërë me fëmijët e mitur që ndodheshin në qendrën "Fëmijët e tij" TIRANË- Gjykata e Shkallës së Parë në kryeqytet, dëgjoi dje dëshminë e të dënuarit me 20 vjet burg për pedofili, anglezit David Braun, në procesin penal ndaj d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.511Z

Pas ekstradimit, bëhet gati procesi për britanikët

Gjykata e Tiranës është gati për të nisur procesin ndaj dy britanikëve të akuzuar për pedofili dhe që u ekstraduan mbrëmjen e së premtes. Burime zyrtare nga kjo gjykatë thanë dje për "Shqip" se në fillim të javës së ardhshme pritet që të caktohet data për seancën e parë të pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.602Z

Avokatja e Braun: S‘i mbroj 2 anglezët, përdhunuan fëmijët

Greko-anglezi, Dino Christodoulou dhe skocezi, Robin James Arnold nuk do të mbrohen nga avokatja e David Braun. Fatos Mahmutaj Lajmin e pohoi dje vetë avokatja gjatë një kontakti telefonik. Sipas saj, shkak për të mos i mbrojtur para togave të zeza dy të ekstraduarit ishte fakti që ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:30.600Z

Ekstradohen britanikët e pedofilisë,qeli speciale në Burgun 302 në Tiranë

 TIRANE – Greko-anglezi Dino Christodoulou dhe skocezi Robin James Arnold kanë mbërritur në Tiranë me pranga. Mesnatën e djeshme, dy të akuzuarit për përdhunimin e disa fëmijëve të moshës 3 deri 13 vjeç u janë dorëzuar policëve të burgjeve, të cilët i kanë dërgu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.216Z

Anglezët e skandalit seksual fundosin njëri-tjetrin në gjyq

  Dino Christodoulou ka akuzuar David Braun se po tenton të shpëtojë veten TIRANË- Britanikët e qendrës”Fëmijët e tij”, të akuzuar për dhunë seksuale ndaj fëmijëve fundosin njëri-tjetrin, në procesin gjyqësor kundër tyre. “Akuzat ndaj meje janë shpifje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.647Z

Prindërit: Greko-anglezi abuzoi me djalin tonë

 TIRANE - Prindërit e një 13-vjeçari pohuan dje në Gjykatën e Tiranës se greko-anglezi Dino Christodoulou kishte përdhunuar djalin e tyre, në maj të vitit 2005. Adriatik Dalipi dhe Elvira Muharremi dëshmuan para trupit gjykues, që po shqyrton çështjen në ngarkim të dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.061Z

Greqia kerkon nje formuleme bankat per fshirjen e borxhit

ATHINE- Greqia kerkon se bashku me kreditoret e saj private nje formule per te garantuar sukses ne operacionin e kembimit te borxhit qe do te mundesoje fshirjen e borxhit te konsiderueshem theksoi sot shefi i Agjencise se menaxhimit te borxhit publik PDMA Petros Christodoulou. Ne po kryejme bis

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama