Rezultate te kerkimit per termin: +Christodoulou

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.216Z

Anglezët e skandalit seksual fundosin njëri-tjetrin në gjyq

  Dino Christodoulou ka akuzuar David Braun se po tenton të shpëtojë veten TIRANË- Britanikët e qendrës”Fëmijët e tij”, të akuzuar për dhunë seksuale ndaj fëmijëve fundosin njëri-tjetrin, në procesin gjyqësor kundër tyre. “Akuzat ndaj meje janë shpifje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.647Z

Prindërit: Greko-anglezi abuzoi me djalin tonë

 TIRANE - Prindërit e një 13-vjeçari pohuan dje në Gjykatën e Tiranës se greko-anglezi Dino Christodoulou kishte përdhunuar djalin e tyre, në maj të vitit 2005. Adriatik Dalipi dhe Elvira Muharremi dëshmuan para trupit gjykues, që po shqyrton çështjen në ngarkim të dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.061Z

Greqia kerkon nje formuleme bankat per fshirjen e borxhit

ATHINE- Greqia kerkon se bashku me kreditoret e saj private nje formule per te garantuar sukses ne operacionin e kembimit te borxhit qe do te mundesoje fshirjen e borxhit te konsiderueshem theksoi sot shefi i Agjencise se menaxhimit te borxhit publik PDMA Petros Christodoulou. Ne po kryejme bis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.922Z

“Pedofili, abuzim me fëmijët 1 javë para arrestit”

TIRANE - David Broun, anglezi 53-vjeçar, i arrestuar për dhunë seksuale ndaj të miturve dyshohet se këto veprime i ka kryer edhe pak ditë para se të prangosej. Në njërin nga shtatë aktet e ekspertimit mjeko-ligjor të të miturve, të cilin e administroi dje gjykata në cilësinë e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.477Z

"Vendimi per Dinon, i drejte"

Angli- Kryepolici i Lancashire ne Angli pergezon drejtesine shqiptare per pretencen e dhene ndaj dy te dyshuarve per abuzime seksuale dhe pedofili me femijet e nje qendre bamiresie ne Tirane. Prokuroria shqiptare kerkoi 20 vjet burg per te dyshuarin e ekstraduar dy vjet me pare, Dino Christodoulu, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.299Z

Greko-anglezi abuzoi me një djalë të jetimores

 TIRANE - Dëshmia e një minoreneje, ish-banore e jetimores "Fëmijët e tij", "fundos" greko-anglezin Dino Christodoulou, i akuzuar për abuzim seksual me të mitur. Vajza 15-vjeçare, tashmë banore e qytetit të Sarandës, për rreth një orë shpjegoi me anë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.903Z

Dy pedofilët anglezë: Duam avokatë mbrojtës

TIRANE – Greko-anglezi Dino Christodoulou dhe skocezi Robin James Arnold kërkuan dje në Gjykatën e Tiranës avokatë për t’i mbrojtur ata ligjërisht përballë akuzave të ngritura nga Prokuroria. Para gjyqtares së çështjes, dy të akuzuarit për përdhunimin e disa fëmijëve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama