Rezultate te kerkimit per termin: +Cila

Meta: total 1000 / total_found 279034 / time 0.100 / keyword[0] cila / docs[0] 279034 / hits[0] 380848 /
No Pic available
  • 2017-05-16

Vajza 15-vjeçare që vdiq gjatë operacionit, ish-konkurrente e Gjeniut të Vogël

Të gjithë e njihni 15-vjeçaren që vdiq gjatë operacionit, ja ku e kemi dëgjuar të këndojë Vajza 15-vjeçare Blerta Pepa, e cila humbi jetën gjatë një operacioni në një spital privat në Tiranë, nuk është e panjohur për publikun. Shumë prej nesh e kemi ndjekur në netët e Gjeniut

No Pic available
  • 2017-05-16

Duka optimist për marrëveshje: Shtyrja e zgjedhjeve drejt konkretizimit

Teksa vijojnë negociatat mes mazhorancës dhe opozitës për krizën politike, duke se palët janë drejt gjetjes së akordit, edhe për shtyrjen e datës së zgjedhjeve. Kreu i PAA-së, Agron Duka, teksa foli në mbledhjen e Asamblesë u shpreh optimist për arritjen e një marrëveshje. Duka: U m

No Pic available
  • 2017-05-16

Itali, 28 vjeçari shqiptar 50 mijë euro kokainë në javë, maskohej si kasap

Njëri punonte si kasap pranë një supermarketi në Alassino, ndërsa vajza punonte si shitëse. Deri këtu gjithçka është në rregull, por pas fshihnin një rrjet të gjerë të trafikut të kokainës. Policia italiane ka çuar në pranga shqiptarin Erald Dedej, 28 vjeç, banues në Alassio si

No Pic available
  • 2017-05-16

Vdekja e 16 vjeçares në spital, Shehu: E pandershme të denigrosh mjekun

Ish-ministri i Shëndetësisë dhe politikani i njohur Tritan Shehu, duke reaguar rreth vdekjes së 16 vjeçares në një spital privat në Tiranë, shkruan se rastet e hipertermisë malinje kudo në botë janë të paparashikueshme dhe nuk mund të parandalohen. Sipas tij, ky rast ndodh shumë rral

No Pic available
  • 2017-05-16

Vdekja e adoleshentes, Mjeku anestezist: Edhe unë do të vetëvritesha!

Mjekë të shumtë janë solidarizuar me mjekun anestezist Tefik Zhurda, i cili tentoi vetëvrasjen pas vdekjes në sallën e operacionit të 16 vjeçares Blerta Pepa. Mjeku anestezist pranë Qendrës së Traumës, Apostol Vaso shkruan në rrjetet sociale se dhe ai do të bënte të njëjtën gjë

No Pic available
  • 2017-05-16

Prindërit publikojnë fotografinë e djalit në spital për të dhënë një mesazh të rëndësishëm

Prindërit e një djali 13-vjecar kanë vendosur të publikojnë fotografinë e tij në spital, pasi ai gjendej aty prej konsumimit të tepërt të lëndëve narkotike dhe alkoolit. Billy Nethercot gënjeu familjarët se do të flinte në shtëpinë e një shoku dhe mori pjesë në një festë, nga