Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.064Z

Simon Cowell prezanton nënën me djalin e tij

Simon Cowell më në fund ka prezantuar nënën e tij me djalin e quajtur Eric I cili ka ardhur në jetë 5 javë më parë. 54 vjecari I cili nuk e ka parë nënën e tij prej disa muajsh , ka udhëtuar së bashku me dfjalin dhe partneren e tij Lauren Silverman drejt Britanisë. Nëe burim ka qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.889Z

Harasani Jo deputet ne krye te PS-se se Tiranes 

Propozimi Terheqja e Andis Harasanit nga gara per kreun e Partise Socialiste te Tiranes eshte bere publike dje nga vete deputeti ne fjale i cili ka zbardhur edhe arsyet per kete veprim. Ne respekt te pyetjeve te shume miqve gazetare dhe asaj cka shkruhet neper disa te perditshme ne lidhje me nje ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.688Z

Konkurrenti interesant për Oscar

“The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore” është një film i shkurtër i animuar, i cili është njëri prej filmave të nominuar për Oscar në këtë kategori. Filmi i animuar mund të shikohet pa pagesë në internet. Ai trajton mundësinë që librat të transformohen në je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.335Z

Perplasja e fansave Noyzy e Stresi mberrijne per gjykim plagosesit e Denis Dollapit

Ne Gjykaten e Tiranes ka mberritur per gjykim dosja me autoret e plagosjes me pasoje vdekjen te shtetasit Denis Dollapi. Te pandehur jane shtetasit Xhevahir Gashi Bexhet dhe Rigers Kruda si dhe shtetasi Orjal Alla. I plagosur nga perplasja mes fansave te dy grupeve te repit TBA dhe OTR ka mbetur D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.041Z

Falja e të dënuarve, kriteret ndaluese, debate tek Ligjet

Komisioni i Ligjeve ka vijuar dje diskutimet lidhur me projektligjin “Pr faljen”, i cili prcakton procedurat pr faljen e t dnuarve nga Presidenti i Republiks. Debatet jan prqendruar n nenin 5 t ktij drafti, por dhe n amendimet e socialistve pr kt nen. Neni 5 i projekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.658Z

Zac Efron dëshiron të realizojë High School Musical 4

Ai është një ndër aktorët më të dashur për publikun I cili famën e tij me të madhe e mori pasi mori pjesë ne filmin High School Musical. Dhe tashmë Zac efron I cili për një kohë të gjatë I ka munguar teleshikuesve, ka është rikthyer me neje lajm të shkëlqyer. Ai ka konfirmuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.507Z

Pistorius kerkon pune te detyruar

Tre vjet arrest shtepie dhe 16 ore ne muaj pune te detyruar Ky eshte denimi qe Oscar Pistorius duhet te vuaje te pakten sipas kendveshtrimit te punonjesit social te departamentit te burgjeve ne Pretoria  Joli Maringa i cili deshmoi ne sallen e gjyqitbr br Ne Procesin qe po zhvillohet ne Pretori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama