Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.688Z

Konkurrenti interesant për Oscar

“The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore” është një film i shkurtër i animuar, i cili është njëri prej filmave të nominuar për Oscar në këtë kategori. Filmi i animuar mund të shikohet pa pagesë në internet. Ai trajton mundësinë që librat të transformohen në je

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.335Z

Perplasja e fansave Noyzy e Stresi mberrijne per gjykim plagosesit e Denis Dollapit

Ne Gjykaten e Tiranes ka mberritur per gjykim dosja me autoret e plagosjes me pasoje vdekjen te shtetasit Denis Dollapi. Te pandehur jane shtetasit Xhevahir Gashi Bexhet dhe Rigers Kruda si dhe shtetasi Orjal Alla. I plagosur nga perplasja mes fansave te dy grupeve te repit TBA dhe OTR ka mbetur D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.041Z

Falja e të dënuarve, kriteret ndaluese, debate tek Ligjet

Komisioni i Ligjeve ka vijuar dje diskutimet lidhur me projektligjin “Pr faljen”, i cili prcakton procedurat pr faljen e t dnuarve nga Presidenti i Republiks. Debatet jan prqendruar n nenin 5 t ktij drafti, por dhe n amendimet e socialistve pr kt nen. Neni 5 i projekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.658Z

Zac Efron dëshiron të realizojë High School Musical 4

Ai është një ndër aktorët më të dashur për publikun I cili famën e tij me të madhe e mori pasi mori pjesë ne filmin High School Musical. Dhe tashmë Zac efron I cili për një kohë të gjatë I ka munguar teleshikuesve, ka është rikthyer me neje lajm të shkëlqyer. Ai ka konfirmuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.507Z

Pistorius kerkon pune te detyruar

Tre vjet arrest shtepie dhe 16 ore ne muaj pune te detyruar Ky eshte denimi qe Oscar Pistorius duhet te vuaje te pakten sipas kendveshtrimit te punonjesit social te departamentit te burgjeve ne Pretoria  Joli Maringa i cili deshmoi ne sallen e gjyqitbr br Ne Procesin qe po zhvillohet ne Pretori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.089Z

Vdekja e 5-vjeçarit nga pickimi i gjarprit, gjykata liron mjekun

Korçë, 25 korrik NOA Lirohet nga qelia mjeku i cili u akuzua për mjekim të pakujdesshëm ndaj një vogëlushi 5-vjeçar i cili vdiq pasi u pickua nga një gjarpër. Gjykata e rrethit të Korçës ka vendosur sot masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për mjekun reanimator Ilir Milo. Ai u n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.280Z

Travolta si ushtar serb

Sipas portalit Deadline, në filmin "Killing Season", aktori i njohur amerikan, John Travolta, do të luaj rolin e ushtarit serb që kërkon hakmarrje. Skenarin e filmit “Killing Season” (Sezoni i Vrasjes) e ka shkruar Evan Daugherty, i cili e ka nënshkruar edhe skenarin për versionin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama