Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.658Z

Zac Efron dëshiron të realizojë High School Musical 4

Ai është një ndër aktorët më të dashur për publikun I cili famën e tij me të madhe e mori pasi mori pjesë ne filmin High School Musical. Dhe tashmë Zac efron I cili për një kohë të gjatë I ka munguar teleshikuesve, ka është rikthyer me neje lajm të shkëlqyer. Ai ka konfirmuar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.507Z

Pistorius kerkon pune te detyruar

Tre vjet arrest shtepie dhe 16 ore ne muaj pune te detyruar Ky eshte denimi qe Oscar Pistorius duhet te vuaje te pakten sipas kendveshtrimit te punonjesit social te departamentit te burgjeve ne Pretoria  Joli Maringa i cili deshmoi ne sallen e gjyqitbr br Ne Procesin qe po zhvillohet ne Pretori

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.089Z

Vdekja e 5-vjeçarit nga pickimi i gjarprit, gjykata liron mjekun

Korçë, 25 korrik NOA Lirohet nga qelia mjeku i cili u akuzua për mjekim të pakujdesshëm ndaj një vogëlushi 5-vjeçar i cili vdiq pasi u pickua nga një gjarpër. Gjykata e rrethit të Korçës ka vendosur sot masën e sigurisë "detyrim paraqitje" për mjekun reanimator Ilir Milo. Ai u n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.280Z

Travolta si ushtar serb

Sipas portalit Deadline, në filmin "Killing Season", aktori i njohur amerikan, John Travolta, do të luaj rolin e ushtarit serb që kërkon hakmarrje. Skenarin e filmit “Killing Season” (Sezoni i Vrasjes) e ka shkruar Evan Daugherty, i cili e ka nënshkruar edhe skenarin për versionin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.306Z

Drita merr kreun në Prizren

Pas humbjes nga Prishtina, skuadra e Dritës i është rikthyer fitores. Gjilanasit kanë mposhtur në Prizren Lirinë me rezultat të ngushtë 2:3 dhe kanë marrë kreun e tabelës të paktën deri të dielën kur do të zhvillohet derbi ndërmjet Prishtinës dhe Vëllaznimit. Prizrenasit e kanë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.105Z

Florian Marku masakron boshnjakun, merr tjetër fitore

Kickboxer-i i famshëm shqiptar, Florian Marku, në një atmosferë të jashtëzakonshme në Linz të Austrisë, ka mposhtur boshnjakun Dzevad Mutfic. Florian Marku u fut në ring i shoqëruar nga një i ftuar special, këngëtari Noizy. Sekondat e para ishin të vështira për shqiptarin, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.354Z

Ambasadori i Egjiptit në Francë: Pasaporta egjiptiane i përket një tifozi, jo sulmuesi

Një pasaportë egjiptiane që është gjetur pranë Stade de France i përkiste një tifoz futbolli dhe jo një të dyshuari në sulmet, sipas ambasadorit të Egjiptit në Francë. Ihab Badawi tha se pasaporta i përkiste Waleed Abdel-Razz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama