Rezultate te kerkimit per termin: +Cili

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.280Z

Travolta si ushtar serb

Sipas portalit Deadline, në filmin "Killing Season", aktori i njohur amerikan, John Travolta, do të luaj rolin e ushtarit serb që kërkon hakmarrje. Skenarin e filmit “Killing Season” (Sezoni i Vrasjes) e ka shkruar Evan Daugherty, i cili e ka nënshkruar edhe skenarin për versionin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.306Z

Drita merr kreun në Prizren

Pas humbjes nga Prishtina, skuadra e Dritës i është rikthyer fitores. Gjilanasit kanë mposhtur në Prizren Lirinë me rezultat të ngushtë 2:3 dhe kanë marrë kreun e tabelës të paktën deri të dielën kur do të zhvillohet derbi ndërmjet Prishtinës dhe Vëllaznimit. Prizrenasit e kanë n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.105Z

Florian Marku masakron boshnjakun, merr tjetër fitore

Kickboxer-i i famshëm shqiptar, Florian Marku, në një atmosferë të jashtëzakonshme në Linz të Austrisë, ka mposhtur boshnjakun Dzevad Mutfic. Florian Marku u fut në ring i shoqëruar nga një i ftuar special, këngëtari Noizy. Sekondat e para ishin të vështira për shqiptarin, i cili

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.354Z

Ambasadori i Egjiptit në Francë: Pasaporta egjiptiane i përket një tifozi, jo sulmuesi

Një pasaportë egjiptiane që është gjetur pranë Stade de France i përkiste një tifoz futbolli dhe jo një të dyshuari në sulmet, sipas ambasadorit të Egjiptit në Francë. Ihab Badawi tha se pasaporta i përkiste Waleed Abdel-Razz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.980Z

SMS ne telefonin e gjyqtarit te Gjykates se Larte Me sill 8 mije dollare

Gjykata e Krimeve te Renda ka thirrur te enjten per te pyetur si deshmitare bashkeshorten e nje gjyqtari te Gjykates se Larte i cili eshte gjobitur tre vjet me parebr br Per kete ceshtje po gjykohet Arjan Kalaja nga Shkodra i cili akuzohet per shtrengim me ane te kanosjes per dhenie pasurie eshtja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.548Z

Bashkëshortja e Ballistit, apel shtetit shqiptar: Na mbështesni!

Ai është baba nuk meriton të qëndrojë në burg, dua të di cili është qëndrimi i qeverisë shqiptare çfarë masash do të ndërmarrë, është ky reagimi i bashkëshortes së Ballist Morinës, Federica Lo Toro, pas vendimit të Gjykatës së Lartë kroate për ekstradimin e njeriut të dron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.967Z

SMS ne telefonin e gjyqtarit Me sill 8 mije dollare

Gjykata e Krimeve te Renda ka thirrur te enjten per te pyetur si deshmitare bashkeshorten e nje gjyqtari te Gjykates se Larte i cili eshte gjobitur tre vjet me parebr br Per kete ceshtje po gjykohet Arjan Kalaja nga Shkodra i cili akuzohet per shtrengim me ane te kanosjes per dhenie pasurie eshtja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama