Rezultate te kerkimit per termin: +Conte +Do

Total: 1661
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:43.260Z

Conte nis bisedimet me Juventus

0 Antonio Conte ka nisur bisedimet me Juventus Trajneri qe e shpalli ekipin torinez 3 here radhazi kampi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:28.195Z

Morata: Një ditë do të stërvitem nga Conte!

Alvaro Morata mendon largimin nga Reali i Madridit. Sulmuesi i Los Blancos nuk është i kënaqur me minutat e pakta që i ofron trajneri i klubit merenges Zinedine Zidane, pasi ky i fundit i beson më shumë aftësive të francezit Karim Benzema. Durimi e ka një kufi dhe për Alvaro Morata duket s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.099Z

Willian: Po të qëndronte Conte do të isha larguar nga Chelsea

Willian insiston se nuk do të kishte asnjë shans që ai të qëndronte te Chelsea nëse Antonio Conte do të kishte mbetur në stol. Braziliani është përfolur për një largim nga Stamford Bridge për shumicën e verës me Manchester United dhe Barcelona që thuhet të kenë qenë klubet e inte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.493Z

Conte: Belgjika do të jetë lideri i grupit

Trajneri i përfaqësueses italiane Antonio Conte, ka pranuar se ai e sheh Belgjikën si favoritë për të fituar grupin e tyre. Italia është në Grupin E, bashkë me Suedinë dhe Republikën e Irlandës. Conte kishte shumë fjalë lavd&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.720Z

Conte dhe Juventus do të vazhdojnë gjatë së bashku

Antonio Conte vendos të qëndrojë te Juventusi. Pas më shumë se tre orë takimi mes drejtuesve dhe trajnerit, palët kanë ranë dakort që tekniku puliez të vazhdojë të qëndrojë në krye të skuadrës dhe madje dhe të projektojë merkaton e verës, duke qënë vetë iniciator për çdo l�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.983Z

Conte Kujdes Kaljarin

Antonio Conte karikon të tijtë duke u kërkuar fitoren ndaj Kaljarit për të thyer rekordin historik të të Juventusit në 11 fitore radhazi, nga 10 që është aktualisht. “Rekordet janë bërë për t’u thyer. K&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.768Z

Conte Akuzat nje sajese

“Jam viktimë e akuzave të padrejta që synojnë të më vendosin mua në qendër të një skandali trukimesh të sajuar”. Ky është reagimi i trajnerit të Juventusit, Antonio Conte pak orë pasi gjykata e apelit e d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama